Nemám rád svojho otca

Príspevok v téme: Nemám rád svojho otca
Bartzabel

V kuse do mňa len P**je ale svoje chyby si nevšíma, npr. to že mľaská ako kôň že vraj to je normálne... (dement). V kuse do mňa rýpe že som tichý a že mu neodpovedám ale ako mu mám odpovedať na dementné otázky ??? Väčšinou zo mňa výjde sarkastická poznámka atď. Ja si s ním vôbec nerozumiem, bodaj by od malička si so mnou nebudoval žiaden vzťah vždy mi sľúbil že niekam spolu pôjdeme, len sľuboval. Je až neskutočné že človek ktorý si neváži sám seba a k ľudom sa správa ako ku hovnám a očakáva od druhých ľudí rešpekt. Najviac som si uvedomil že mi na ňom už vôbec nezáleží keď ho zrazilo auto a skoro zomrel. Všetci kvôli nemu plakali atď. no mne to bolo úplne jedno. Človek by čakal že mu po tom spadne hrebienok no on ostal taký istý idiot ako bol aj predtým. Dal mi v živote veľa materiálnych vecí a žijem si pomerne nadštardantne ale už sa neviem dočkať kedy skončím školu a odídem čo najďalej sa bude dať a už ho nechcem ani cítiť. A jasne mi ukázal ako sa ku ľudom nesprávať keď nechceš umreť sám ...

Tomas12345

Správaš sa ako neuveriteľne nevdačný syn, nevážiš si toho čo všetko ty otec dal, a div aby si ho neukamenoval za jeho malinké vady ktoré má.

A mimochodom mne by tiež vadilo kebyže moj syn nevie povedať ani jedno slovo sám od seba.