Je to laska?

Príspevok v téme: Je to laska?
anonym78963

Dobrý deň,

mám 16 rokov a pred pár dňami som si začala písať s jedným Nórom, ktorý je o pár mesiacov starší. Lenže v poslednej dobe mám pocit, že sa so mnou niečo deje. Často na neho myslím, keď dlho neodpisuje, aj celý deň, tak sa o neho bojím. Neviem sa ani v škole poriadne sústrediť. K tomu som sa pred dvomi dňami rozplakala nad videom, ako sa prvýkrát baba s chalanom stretli, a akoby sa vtedy niečo vo mne zlomilo, zo sekundy na sekundu, som sa rozplakala. A to sa mi nikdy predtým nestalo. Tiež aj párkrát sa mi chce plakať, keď čítam nejaké citáty a na myseľ mi vyskoči on. Ked si píšeme, tak mám na hrudi strašne ťažký pocit a srdce cítim biť až v žalúdku. Niekedy ma až bolí pod ľavým rebrom. Aj teraz keď to píšem, tak ten pocit stále prevláda. Prosím, nechajte si hlúpe argumenty pre seba. Naozaj potrebujem poradiť, lebo som zmātená vo všetkom. Ďakujem.

Alexa4845

Ja ťa chápem, ale po pár dňoch by si to nemohla vedieť ani na živo nie to ešte cez internet
Som si istá že sa dal zamilovať aj takto lebo prečo nie?
Ale pár dní? To že sa takto cítiš neznamená že ho miluješ..

Doncha

Si ešte síce mladučká a naivná, áno je to láska, lietaš v tom az po uši. Ale, uvedom si že na druhej strane nemusí byť vôbec nejaký mladý Nór v tvojom veku, kľudne môže ísť o omnoho staršieho jedinca, čo loví mladé žabky. Pozor na to!! Dnes je doba internetu a teda aj uchylaci majú lepšie možnosti. Vôbec by som neverila človeku, ktorého som nikdy v živote nevidela, nestretli ste sa, nezhovarali...