Neviem co mi je

Príspevok v téme: Neviem co mi je
Tomek555

Dobry den mam taky problem uz asi pol roka je mi stale zle,raz slabost pri srdci a v lavej ruke,raz navaly horucavy,samozrejme dychavicnost,nevladzem som totalne vycerpany,niekedy sucho v ustach,divne pocity v nohach ako keby boli tazke,vecer mi stale pride nevolno teplo do hlavy,zacnem citit bit srdce,grgat aj ked som nic nejedol.a niekedy take divne pocity v hlave ako keby tlak,no a.niekedy pocit tlaku pri rebrach ako keby sa mi tlacili von.Samozrejme lekari hovoria ze som zdravy ale to urcite nie.Bol som samozrejme na roznych vysetreniach MRI hlavy,ECHO EKG srdca,rontgeny hrudnika,gastro,neurologii.niekedy mam pocity ako keby som mal odpadnut.niekedy ma pali ked močim niekedy mam zlty moc niekedy pekny biely.mam v moci aj penu.moze to suvisiet s oblickami ? Dostal som antidepresiva no vysadil som ich sam lebo som citil ze mi nerobia dobre.stale pride na mna taka slabost a zacnem grgat.niekedy mam aj sklbanie na roznych castach tela.stretli ste sa uz.niekto s takym niecim ? Dakujem velmi pekne za odpovede

mickey21

pravdepodobne mas histaminovu, alebo inu intoleranciu, vysad mlieko, nasad probiotika, obmedz cukor, antidepresiva nejedz samozrejme, to svinstvo ti nijako nepomoze

Eimy000

Toto co sa deje tebe ma dnes XY ludi .. Neviem ci nieco vypustaju do vzduchu co posoby na nervovy system ludi a tak nas chcu zlikvidovat a paralyzovat alebo je to nasledok tej chemie ktoru jeme kazdy den v potravinach. Dnes uz nic nieje zdrave nic absolutne nic aj to co si vypestujete doma je plne pestycidov ktore padaju dazdom od plynov lietadiel atd...a vymysleli tomu nazov panicka porucha . Je zvlastne ze kazdy 2 clovek ma panicku poruchu nejak sa nam tu rozmnozila ako aj ta rakovina ....na vsetko je liek ale ludi je privela musia slabich jedincov vyhubit ..preziju iba najsilnejsi a najodolnejsi ........Boh s vami......

je to

alebo mas zachvaty paniky - citujem
Tento nepomer plynov môže následne vyvolať kaskádu ostatných sprievodných prejavov - napríklad závrat, rozmazané videnie, brnenie v prstoch, svalové napätie, bolesť v hrudníku, zrýchlenú frekvenciu srdca, nevoľnosť a zmenu telesnej teploty.
primar.sme.sk

je to

dala by som si urobit poriadny rozbor krvi a mocu, mozno v nejakom sukrom laboratoriu, alebo by som isla na nejaku vybornu preventivku trebars do onkol. ustavu s. alzbety, ine ma nenapada
alebo teda tie zriedkave choroby alebo este by som sa objednala k mudr. bukovskemu
a este by som vsadila na hladovku, detox, bylinky, pohyb