Je to normalne?

Príspevok v téme: Je to normalne?
Zena27

Ahojte
Mam 27 rokov, frajer33 a vobec nema zaujem o sex. Sme spolu uz pomaly sedem mesiacov a on stale nic. Len aa bozkavame a objimame. Ziaden petting, oral, prstovanie..
Ked zacnem ja šmatrat rukami tak sa spyta ze co robim, ked zacnem mat narazky bud povie prestan alebo zacne rozoberat nejaku temu aby odputal pozornost. Ked sa spytam ze ci netuzi po intimnostiach tak odpovie ze Sex nieje vsetko a ze nech ho nezvadzam na hriesne myslienky. Nieje velmi veriaci takze si nemyslim ze to ma nieco spolocne s vierou. Pytam sa teda:
Je to normalne? Baby stretli ste sa uz niektora s niecim takym? Ako ste to riesili? Ked ma povedat ten muz ma prestava bavit a bozky s nim mi uz nechutia. Vlastne on mi uz prestava aj chybat ked dlhsie niesme spolu.

OSN

Rozchod
Ak je hanblivy v tejto oblasti a ty zas potrebujes tak hladaj inde lebo nnebudes spokojna v takomto vztahu.
Laska len o spojeni dusi ale aj tiel a chlape to asi nevie.

sofina

Je v podtstate jedno ci je to normalne alebo nie, ide o to ci to tebe vyhovuje alebo ci je to nieco s cim sa dokazes zmierit. Podla tvojho posledneho odseku to vyzera tak ze nie...takze bud sa porozpravate a spytas sa ho ako to v tejto veci vidi dalej, alebo ...

mysli

toto normalne neni
Kazdy zdravy chlap vo vztahu tuzi aj po telesnom spojeni s partnerkou. Tu uz bolo viac takych tem na fore kde sa zeny stazovali ze partner odmieta sex a zostava len pri bozkoch. A prave na zaciatku vztahu je muz najviac nadrzany.
Cize zdravy muz tuzi a jenuz na zene ci vhce aj ona uz.
Ak odmieta napriek tvojmu naliehaniu tak bud je frigidny a ma problem s tym svojim, alebo je prisne slusne vychovany a berie to za predmanzelsky hriech, alebo je asexual a staci mu priatelstvo vo vztahu len s bozkami alebo je gay.
Nemusel by ani tak po sexe tuzit ale aspon tie ostatne aktivity co si spominala by mohol robit pre tvoje ukojenie.

mysli

toto normalne neni
Kazdy zdravy chlap vo vztahu tuzi aj po telesnom spojeni s partnerkou. Tu uz bolo viac takych tem na fore kde sa zeny stazovali ze partner odmieta sex a zostava len pri bozkoch. A prave na zaciatku vztahu je muz najviac nadrzany.
Cize zdravy muz tuzi a jenuz na zene ci vhce aj ona uz.
Ak odmieta napriek tvojmu naliehaniu tak bud je frigidny a ma problem s tym svojim, alebo je prisne slusne vychovany a berie to za predmanzelsky hriech, alebo je asexual a staci mu priatelstvo vo vztahu len s bozkami alebo je gay.
Nemusel by ani tak po sexe tuzit ale aspon tie ostatne aktivity co si spominala by mohol robit pre tvoje ukojenie.

Slobodnemaciatko

Som bez sexu 4 mesiace a pretiahla by som aj susedovu macku, 7 si fakt neviem predstavit, to je na maslu. Vztak bez sexu, nie je vztah, ale kamaratstvo. Neobetuj sa, preco? Neuspokojuj s malom, nehanbi sa, zasluzis si. Co by ini muzi dali za zenu pri chuti a on ta odmieta, potom nech sa nedivi, ked budes nachylna podlahnut.
Doma ma navarene a on drzi hladovku? Ty sa najedz.

Antisexx

Pre mna by to bol idealny chlap :D
Tak potom to uz je na tebe, ak vsetko ostatné okrem sexu funguje tak nedivim dovod preco sa rozchadzat. No ak ti to tak hrozne vadí tak potom nič ine ti ani neostáva len sa rozist. A podla toho ako sa vyjadril tak je to isto kvoli viere, nechodis nahodoi s Tomas 12345 ? :D

petroneta

a to sa nedá riešiť s ním? Spýtať sa, čo je hriešne na tom, aby si dvaja ľudia, ktorí sa majú radi, prejavovali aj fyzicky lásku?
Keď mu v tom bráni jeho viera, nech povie na rovinu.