ako zničiť hemofila a iné baktérie bez liekov

Príspevok v téme: ako zničiť hemofila a iné baktérie bez liekov
bakterialnyzapal

Ahojte, nevedela som akú dať kategoriu, ale kedže mám dlhodobý chronický problém a udiera mi to už aj na psychiku rozhodla som sa pre túto kategoriu. Už od novembra som vkuse chorá trochu som sa preliečila antibiotikami ale zápaly sa mi cca každé tri týždne vracali....
Napokon mi lekárka spravila testy, v ktorých zistili rezistenciu na všetky antibiotiká (čiže mi nezaberajú) okrem penicilínu na ktorý mám alergiu a nemôžu mi ich predpísať. Zistili mi zvýšené množstvo hemofila, aj nejaké stafylokoky a streptokoky...plus nejaké veci na pľúcach také divné názvy....povedali že ma nemôžu liečiť a mám dúfať, že raz to možno prejde..no v práci sme mali ťažké obdobie veľmi veľa nadčasov stresu až to vypálili tak že som dostala horúčku v robote...a znova zápal hrdla zapchatý nos kašeľ..som ale bez liekov, lebo lekári ma nemôžu liečiť....už som z toho upadla do takej depky že som včera asi hodinu len plakala a nevedela som čo...
Pred dvoma týždňami som bola na PN, v práci ma už idú zabiť a čakám len kedy budem mať po návrate na stole výpoveď....neviem čo v tejto situácií robiť. Prosím je tu niekto kto mal podobné problémy a dostal sa z toho? Je to aj mojou psychikou.som nešťastná a často plakávam aj z tej choroby aj z iných vecí v živote čo m nevyšli ako som chcela...Začala som brať wobenzyn 3 krát denne po 5 tabliet asi vyše 2 týždňov ho beriem (občas síce zabudnem niektorý deň nevezmem všetky dávky) a pár dní užívam večer aj oreganový olej.. stravujem sa relatívne zdravo aj sladké obmedzujem (nejem sladkosti len občas na chleba džem nutelu, cukor do kávy, alebo vianočku) inak vôbec....
Ak ste niekto niečo podobné zažili veľmi budem vďačná za každú radu...skúsila by som v tejto situácií už asi čokoľvek..

Tomas12345

bakterialnyzapal :

No to sa spýtaj radšej nejakého predajcu, moc sa v tomto ja nevyznám ako sa to dávkuje.

bakterialnyzapal

Tomáš a tá kurkuma sa má ako konzumovať? Videla som to ako korenie ale ešte nikdy som to nejedla...ako sa to jedáva ako často a v akých dávkach? vdaka vopred...

Tomas12345

bakterialnyzapal :

Co to znamená že "zvykneš jedávať" ? To je ako často ? Teraz by si to mala jedávať každý den, kedže máš v sebe zápal ktorý treba potlačiť a dobre by bolo jesť aj kurkuma, pretože tá je na zápali ešte viac ucinejsia než cesnak a cibula.

Co je to vlažná voda, kolko má stupnov ?
Ideálne je piť 36 stupnovu vodu, pretože to je i teplota ludského tela. Ak je voda o niečo teplejšia nie je to problém, ale ak by bola voda studensia než 36 stupnov tak to už problém je.

bakterialnyzapal

Ahoj dakujem pekne za radu...no zvyknem jedávať cesnak, cibuľu a tak .....neviem aké ešte sú to potraviny? A píjavam takú vlažnú vodu.prečo?

Tomas12345

No tak skús aspoň nejaké protizápalové potraviny ako sú kurkuma, škorica, cesnak, cibula.

Inak pijavas teplu či studenú vodu ?