Zadaný-privát

Príspevok v téme: Zadaný-privát
Adam3344

Ahojte, mám vo vzťahu taký problém. Mám priateľku 4 roky, uvažujeme o svadbe. No problém je v sexe. Lúbime sa, priťahujeme jeden druhého, no priatelka už pomaly rok je úplne bez chuti na sex. Vadí jej pomaly každá maličkosť, z práce chodí podráždená. Ja tiež chodím do práce, snažím sa doma upratovať, variť, nakupovať, proste čo treba a aby bolo všetko tiptop. Ona nechytí pomaly už handru do ruky. Deti nemáme. Rok už máme sex len raz do mesiaca, teraz možno od jesene raz za dva mesiace. Jasné že ju podozrievam že má bokovku. Ešte pred rokom sme vedeli stráviť v posteli celý deň a teraz nič.
Už som aj ja z toho v depke, hladám na sebe chyby. Vraj všetko ok. Neviem to riešiť.
Preto ma napadla možnosť ísť na privát. Proste ako prísť do obchodu a kúpiť si tovar/službu. Žiadne city. Som zdravý chalan a potrebujem to. U nas v posteli je to katastrofa, na silu ma to už nebavi.
Mám na to rovno zabudnúť?

Adam3344

Ďakujem za názor. Takéto niečo potrebujem počuť, lebo som to nikdy neurobil.
Práveže si na pocity aj potrpím. Hlavne ma na partnerke vzrušuje, že sa to páči jej a spraví sa aj ona.
Ja by som jej do konca doprial aj chlana k nám, ale tiež neviem aké by boli z toho pocity.
Viem že riešim celkom banalitu, no pre mňa je sex vo vzťahu dôležitý. Dokonca hľadám na tom priváte jej podobné ženy.

Privatnik

Ja som bol, je to take divne, neosobne, strasne citis, ze tej babe ide iba o prachy. Ona urobi vsetko, len si musis hovorit, ze vyzlec sa, vyfajci mi, lahni si tak a tak, podrz mi... stiahne ti kondom, utrie ta, potom odide, ty sa oblecies, ona povie ahoj a si vybaveny. Ak nie si bezcitna svina, tak budes mat velmi cudny pocit z toho.