Čo chce počuť ?

Slobodnemaciatko

Ja ho chvalim aky je cistucky a vonavy, tiez sa ku mne sprava ako gentlmen, v posteli je fantasticky a cim ho viac chvalim, tym to chce viac a je este lepsi :)

petroneta

ja som zvykla manžela chváliť, keď u nás niekto bol, že sa toto a hento pokazilo, a že je také fajn, že keď si tak pomyslím, že niekto k tomu volá opravára, keď mám doma manžela, ktorý si so všetkým takýmto vie rady. Alebo som ukázala novú poličku, že to vyrobil môj a podobne.
Ale nejde ani o komplimenty, ako skôr o starostlivosť, aká sa prejavuje vo vzťahu. Ako sa cíti ten druhý, na čo myslí, čo kolega v práci, ako školenie a podobne.

Klaudi1989

Ahoj, ja svojmu priateľovi hovorím normálne veci, láska, miláčik, ako ho ľúbim. Občas aj to, že je šikovný ak mi pomôže uvariť alebo niečo zmajstruje doma. Keď sa dobre oblečie,že super vyzerá. Ale asi čo chcú počuť všetci je,že sú naj v posteli :D

jasmin27

mojmu drahemu davam len take normalne komplimenty a vobec to neprehanam. netreba si ich moc hyckat lebo potom si na to zvyknut a budu to furt ocakavat.

ahjaj

Dobreuz, aj tak si fantastický vyšportovany. A zapchaj si uši, keď to nechceš počuť. :))
Clooo, si naozaj veľmi veľmi nešťastný a pre Tvoju chudobu Ta žiadna nechce.
Tomášove názory o partnerských vzťahoch petronela porovnala k názorom mysi ci čoho na farby v téme rozchod. Dávno som sa tak neobjavila, aj keď to je názorna ukážka co chlap asi počuť nechce.
Teda ako ktorý. Niektorí nemajú radi bezduché pritakavanie ich názoru.
Naivný chce počuť, ako perfektne si programuje a plánuje celý život. S matematickou presnosťou. :) No, každý chce počuť niečo iné. Môj manžel by rád počul, ako sa nejaká fyzikálna veličina meria v jednotke nazvanej podľa jeho krstného mena. :) tak ako trebárs sila v Newtonoch. :))

dobreuz

Ahjaj nie nechcem počuť, len chcem pomôcť a „predať“ svoje skúsenosti a nechcem aby maTomáš12345 poúčal o športe toť vše.

ahjaj

Poobzerajte sa tu na fóre. Dobre už chce počuť, aký je fantastický vyšportovany, Tomáš aký dobrý kresťan je a ako sa vyzná v otázkach výživy a partnerských vzťahov, clo chce počuť, že je smola byť chudobným a ženy sú zlato kôpky, preto ho žiadna nechce....

Tenisko

Mne zatial kazda pochvalila moj penis, zevrajnho.mam velmi pekny. Pri prvej som si myslel, ze su to iba take recicky, pri druhej som uz trochu spozornel, ze ci to mysli uprimne, no a dalsie to potvrdili. Nepytal som sa ich na to, urobili to spontanne. Ja to nechapem, asi sa im fakt paci, ale nerozumiem, preco maju potrebu mi to hovorit. Zevraj ma pekny tvar, ze mam k nemu pekne vajicka, ze im velmi vonia feromonmi. Tak som tomu napokon uveril aj ja :)