Zanedbáva ma ?!

Príspevok v téme: Zanedbáva ma ?!
lullufullu

Mám pocit v poslednej dobe ze ma moj priatel zanedbava po sexualnej stranke. Sme spolu 3 roky a doteraz to vsetko klapalo super. MIlovali sme sa stale a ja som si na to zvykla a pacilo sa mi to tak. Teraz je to v poslednej dobe take, ze mu nvarím, pozrie si 3 filme (ja mu robim medzitym dobr enech ho navnadim) ideme hajat a plna ocakavania zaspim zas nedotknuta?! Ked mu to poviem ze mne nestaci pohladkanie za zadok ... ze sa mi zda ze sa malo milujeme (1x do tyzdna) povie, ze to sa mi iba zda, lebo ze sme castejsie spolu. Predtým to bolo 3x do tyzdna vzdy ked sme sa videli. Teraz s avidime kazdy den a je to taketo. Co radite? (Bez uvazovania nad tym ze ma inu)

Soraja

Milos M neboj nestriehnem urcite, nemam na to ani cas:-),a urcite nemoralizujem.Neviem preco si to zobral v zlom, tak to myslene nebolo, myslela som to na ten sposob, ze to co si navrhol uz vyskusala, tak yb si mohol navrhnut neco ine. Bolo to myslene takto nejak. Tak sa neurazaj, nemam rada konflikty a ak som ta niecim urazila, tak prepac.

Soraja

lullufullu neviem co by si povedala, keby ste sa videli asi tak raz do tyzdna ako ja s mojim. Vtedy by si bola rada, ze vobec si s nim a sex by bol az na druhej kolaji. No teba zanedbava po sexualnej stranke, ale so mnou pre istotu ani cas netravi, lebo cely tyzden aj v sobotu je robota a dostaneme sa k sebe vzdy v nedelu, ak Boh da. Takze nezufaj, keby som na tvojom mieste, ze ho vidim kazdy den som najstastnejsia pod slnkom

lullufullu

No baby som rada ze v tom nie som sama :) vcera sommu to povedala..ze sa mi zda, ze je to pochmurnejsie..jemu to prislo strasne luto. Lebo uz odkedy sme spolu zacali chodit sa boji ze mi nebude stacit ... a mysli si ze sa to uz zacalo prejavovat. Hmmm..ale vcera vecer zase nic...ale za to sa posnazil rano :-)a teraz bud emat pauzu lebo odchadzam na tyzdne prec tak som zvedava co tos nim spraví :) lol a emala..to poznam. A vie to nastvat ked vie, (ako u teba napr. niektoré rána v sobotu) ze si sa chcela maznat a on odide a potom ty tuzobne cakas ze ta pride pozdravit jeho čudo a nic??! :)

emala

P.S. Gomez, nie je na to pravidlo, dakedy trikrat za sebou v sobotu, dakedy nic...To je na figu, ze neviem, kedy mam nanho "vyjet", aby som nevyzerala ako nadrzana hus.

emala

lusijka, tak uplne totalne normalne to teda nie je. Su chlapi, co v 50tke kazdy den! Na druhej strane, taki chlapi zvyknu aj podvadzat. Tak bud mame chlapa, ktory nic moc a verny alebo takeho, ktory mysli len na to a nebudeme nanho sami...

emala

gomez, svojou radou si tusim poradil aj mne. My mame podla mna malo sexu uz od zaciatku vztahu. Mam 25, on o 11 viac a zijeme spolu 4 roky. Bol to samotar, "stary mladenec", zvyknuty na svoj rezim. Vyrazne sa to zlepsilo, ale su dni, ked nemyslim na nic ine a on zase na vsetko ostatne okrem "toho". Ja vsetko chapem, ze on nas zivi a podobne, ale uzasne ma kvari, ze ten priserne sexy, atraktivny, inteligentny a mnou milovany chlap to so mnou nechce az tak casto:( Ja by som rada kazdy den, on tak raz za tyzden. Ale napr. v sobotu vstane s tym, ze je hrozne hladny, ospravedlni sa, ze sa so mnou "nepomaznal". A namiesto toho, aby po ranajkach do toho vhupol zacne hovorit o uctoch, pritom si nenajde cas blbych 10 minut? Ked mam na to chut, tak to chcem hned, nie cakat na popoludnie...

gomez

:))jeden holky, druhý v dolky:)) tak to sa dosť divím, že v sobotu ráno sa mu nechce. Mne to práve vyhovuje, keď sa dobre vybumbám a ešte oddýchnutý a plný sily niečo môžem postrašiť. Zato večer je to dosť smutná história.:)))

lusijka

ja s priatelom zijem 2 roky a tiez sa to dost zmenilo zo sexualnej stranky. Zo zaciatku sme sa milovali aj parkrat do dna a teraz? Alebo sa nechce jemu, alebo zas pre zmenu mne. On je aj dost pracovne vytazeny, tak to chapem. Skratka, jedine po com tuzi, ked pride vecer domov je, najest sa, okupat, pozriet si telku, vypit pivko a ist spat. Jasne, tiez ma to niekedy dost trapi. Viem, ze nema inu a ze ho stale velmi pritahujem, ale aj ho chapem. Myslim si, ze je to v dlhych vztahoch normalne, teda vtedy ked ste spolu kazdy den a nie ked sa vidite len cez vikendy. To je ine. Tak sa netrap. ;-)

emala

gomez, svojou radou si tusim poradil aj mne. My mame podla mna malo sexu uz od zaciatku vztahu. Mam 25, on o 11 viac a zijeme spolu 4 roky. Bol to samotar, "stary mladenec", zvyknuty na svoj rezim. Vyrazne sa to zlepsilo, ale su dni, ked nemyslim na nic ine a on zase na vsetko ostatne okrem "toho". Ja vsetko chapem, ze on nas zivi a podobne, ale uzasne ma kvari, ze ten priserne sexy, atraktivny, inteligentny a mnou milovany chlap to so mnou nechce az tak casto:( Ja by som rada kazdy den, on tak raz za tyzden. Ale napr. v sobotu vstane s tym, ze je hrozne hladny, ospravedlni sa, ze sa so mnou "nepomaznal". A namiesto toho, aby po ranajkach do toho vhupol zacne hovorit o uctoch, pritom si nenajde cas blbych 10 minut? Ked mam na to chut, tak to chcem hned, nie cakat na popoludnie...