ceeeem vediet o orale

Príspevok v téme: ceeeem vediet o orale
janika

ahojteee:-)velmi velmi pekne vas prosim o vase rady...pred casom som zacala oralne uspokojovat mojho chlapca...ale akosi neviem prist na tu spravnu techniku...prve dva razy ked som to robila,tak mi to az do konca nevyslo:-(potom som trosku zmenila taktiku a faajn,vystriekal sa:-) ale cem naozaj vediet,v com to je...co robi chlapcovi najlepsie...chlapi poradte:-) neviem,ci ide hlavne o pohyby hore-dolu ustami aj rukou zaroven,alebo len rukou a zaroven sanim zaluda alebo...akoo??? dakujem vsetkym

zenska

zacni pomalim prechadzanim okolo jeho pohlavnych organoch,bozkavaj mu tie casti:semennikoch a penise,potom jemne papaj jeho semenniky,tak prejdi k penisu,ten tiez papaj najprv pusou hore dole,potom jemne kusni,ale fakt slabo,a papj a rob ho rukou zaroven az do vrcholu,tempo po tom zrychli

zajo

no musis si vsimat co mu robi dobre aj mne to zozaciatku neslo ale teraz si to nemoze vynachvalit takze iba skusaj a pozoruj

kupelnik

no tak skus si dat do ust len zalud a jazykom mu ho hladkaj... takto chvilku,potom zacni tie pohyby hore dole hore dole... vyber ho z ust a len jazykom prechadzaj po nom, potom si naspul pery a bozakvaj ho... moznosti je velaaaaaaa...

janika

heh no dakujem vsetkym za odpovede :-) ale chlapci-keby ste mi pisali,co vam robim najlepsie a nie-vsimaj si,co mu robi dobre...nie som ani skusena,takze ja praveze ani neviem,co konkretne mam robit,aby to bolo aspon dobre:-)

kupelnik

no ja si myslim ,ze pomaly byva dakedy viac ako prilis rychlo... :)
Ale fakt sa ho opytaj co mu robi najlepsie popripade co nema rad :)

nejty

No predovšetkým ak vyskúšaš viacero, chlapec bude prekvapený, že meníš spôsoby, že sa snažíš o variácie a sám uvidí čo je jemu najlepšie, lebo nie každý sme rovnaký.. a neskôr ti určite sám povie, čo sa mu páčilo najviac. No pre každého je občas vzrušujúce ak meníš rýchlosť z pomalej na rýchlu a naopak samozrejme.