Chcem pracovať z domu. Čo môzem robiť?

Príspevok v téme: Chcem pracovať z domu. Čo môzem robiť?
Ajajsjwjqk

Prípadne, kde môžem pracovať aj mimo domu? Hľadám niečo ľahké, kde sa nenarobím. To, čo som vyštudovala, zatiaľ robiť nechcem. Poraďte, najradšej by som pracovala z domu, ale kľudne aj iné práce poraďte, nevadí, ak zarobím málo, len aby boli víkendy voľné. Vyštudovanú mám predškolskú a elementárnu pedagogiku (Bc). Ovládam angličtinu B2.

hamula

Ale tiež to nie je len tak, veď ej to normálen ako podnikaie takže treba mať buď živnosť alebo máť normálne firmu a to nie je také ľahké vybaviť

veroniqc31

zaujimave inspiracie ohladom prace z domu maju napr. tu akcnezeny.sk
avsak ide asi najma o homeoffice.
viac sa moze mozno hodit rady k podnikaniu, kedze podnikat sa da z domu, treba vsak k tomu mnozstvo skusenosti akcnezeny.sk
vela roznych moznosti je mozne najst napr. na portali www.webtrh.cz - pracovat z domu sa da ako prekladatelka, copywriter, a rozne ine veci
vyhladavana je celkom aj praca virtualnej asistentky, nejake info o tom maju opat napr tu akcnezeny.sk
pripadne ak mate k dispozicii nejaky kapital, z prace sa da dobre pracovat nielen ako freelancer, ci podnikatel, ale takisto v mensom sa da aj investovat - tu su dobre popisane rozne investicne moznosti www.tomasmaga.sk = netreba sa toho zlaknut, na zacatie investovania netreba vzdy tisice eur. Navyse v danom clanku su aj tipy ohladom podnikania, co byva jednou z najvynosnejsich moznosti investovania penazi = a zaroven to opat poskytuje pracu z domu :)
plus pripadne neraz potrebuju rozne weby pomahat s obsahom, upravou clankov, preklad, ak ma clovek aj adekvatne vzdelanie ci skusenosti moze pomahat vytvarat , upravovat, evidovat napr. zmluvy, kupne zmluvy (tych je cela kopa) www.elektronickyadvokat.sk alebo roznu administrativnu cinnost = to uz zahrna asi aj sluzba virtualnej asistentky.

no proste zaklad je makat na sebe a mat v prvom rade co ponuknut. ked clovek chce, vzdy si moze nieco najst, ak ma co ponuknut a najma ak pomaha riesit skutocne potreby a problemy dalsich ludi, firiem ci podnikatelov.

prajem vela stastia s pracou z domu :)

ahjajjaj

ahoj, aj telemarketing sa dá robiť z domu. Dôležité je, aby to, čo chceš predať bolo finančne dostupné a malo výhody pre zákazníka. Napr. je taká firma, ktorá oslovovala ubytovne, chaty a hotely. S tým, že jej prilákajú zákazníka, pokiaľ si u nich objedná reklamu. S tým, že ak sa nedostaví ani jeden hosť za rok, ktorého mu poslali oni, dostanú cenu späť. Každý druhý oslovený mal záujem.

NeznamyTHM1986

Ja napr. som v situácii, že práca z domova je u mňa zrejme jediná ktorú by som zvládol... Preto sa pokúšam onine spraviť si kurz tvorby webov na learn2code.sk

Teoreticky sa da najsť dačo na jaspravim.sk len tam je teraz brutálna konkurencia