Odpanenie

LogikaNepusti

Kazdy ma nejaku svoju specificku chut v ustach. Moj priatel chuti po mliečku a to ho nepije ale ja mlieko milujem tak som rada.

Salamistka

Preco by malo mat dievca po odpaneni chut zeleza v ustach??? :D to kde si pocul, v skolskej druzine? :D vsak ju ides odpanit a nie jej rozbit hubu :D

uchyltema

Hymen ty si co za chuia nestudovany?
Zlaty moj dlzka krokov pri chodzi ani prud mocenia absolutne nesuvisia s tym ci je niektora panou alebo nie!
Neviem z akej psej matere mas tieto informacie..
Jedine v com si sa trafil je s odtokom menstruacnej krvi ano tam to moze byt pravda ale mocenie moj zlaty sa deje cez moc. trubicu a ta je kde? No? Niekto nedaval pozor na hodine biologie!
Dlzka krokov tak isto nesuvisi s njakou blanou lebo kde ti zacinaju kosti noh? No?
Z pipika tvoje nohy idu?

theshag

Hymen, keď už máš taký nick aký máš, tak si treba aspoň naštudovať anatómiu ženských pohlavných orgánov a močovej sústavy a zistil by si, že moč odteká močovou rúrou a netečie cez hymen - panenskú blanu! Až potom rob machra!

Hymen

No absolutne prvy priznak je, ze baba zacne robit dlhsie kroky, lebo ju uz netaha blana medzi nohami, ma silnejsiu menstruaciu,,lebo krvi uz nebrani v prietoku uzka dierka v blane a zacne jej aj silnejsie tiect moč pri šťani.