Tehotna?Poraďte zienky

Príspevok v téme: Tehotna?Poraďte zienky
Olivia1223

Ahojte zienky, som zena 26r tak na uvod:) mam problem ktory neviem kde zaradit.. samozrejme som uz objednana na vysetrenie ale kedze som v zahranici tak si pockam. Ide o to ze som mala nechraneny styk s byvalim priatelom a tyzden nato som dostala menstruaciu taku normalnu. Lenze ona este neprestala uplne a uz je to 9 dni.. mam to uz iba tak slabo ale krvacam teda este stale mam aj bolesti v podbrusku som aj nejak moc unavena. Test som si robila negativny. Neviem o co ide este sa mi to nestalo preto budem rada ak sa ozve daka zienka co ma upokoji nejako:)))

laluska87

Toto asi tehotenstvo nebude, je mi to luto. Skor pojde o nejaky iny problem a je fajn, ze si sa objednala k doktorovi

Hanka33

Ja som to mala presne tak, ked som otehotnela. Stava sa to, ked je otehotnenie 6-12 dni pred menstruaciou a pocas tehotenstva mozu prebehnut este 3-4 kvazi menstruacne cykly. Vobec som netusila, ze som tehotna a ked mi vynechala menstruacia, tak som bola v 3. mesiaci.
Daj si do googlu vyhladat "menstruacia tehotenstvo".
Mozes byt tehotna a vzhladom na tu neobvyklu dlzku krvacania asi aj si, to nie je bezna menstruacia.
Citaj
najmama.aktuality.sk