skleroza multiplex..genetici a lekari!

evinah

Ivka1,veľmi pekne spracovaný materiál,nevedela som,že Omega pomáha aj pri vysokom očnom tlaku.musím to vyskúšať.

Ja už niekedy nemôžem čítať tieto príspevky.niektorí ľudia,nechcem konkretizovať si myslia,že ked sa niekto podelí o vlastnú skúsenosť s ostatnými vo fóre,už chce na nich zarábať a pritom nič nepredáva a neponúka,len sa snaží nenechať si to pre seba.

Ivka 1

RNG urcite si na nikom nezarobil. To Ti verim ale ver, ze je nas viac co chcu pomoct a nie zarabat na nestasti druhych.

RNG

jaja-jaja, este by som rad pochopil, ako som mohol na Slovakoch zarobit, na tych nestastnych chorych, ked som za cely cas nesoatal zo Slovenska ani korunu a vsetky doplnky som kupoval z vlastneho vrecka, dokonca som posielal casto peniaze na najom a platy mojich zamestnancov a rozne ine naklady spojene so schvalovanim, clom a dopravou.
Bol by som velmi rad, keby to pre spokojnost mojej duse mi to niekto mudrejsi nejak vysvetlil. Lebo ja v strate ako podnikatel nijak neviem vidiet zisk s mojim primitivnym mozgom.

martin82

Nie jaja-jaja, nerobil. Mal obchody kde Omega-3 1000mg 100tbl a Salmon Oil 1000mg 120tbl stal 4x menej ako od nemenovanej trojpismenkovej firmy 60tbl a zlozenie podobne. O vit C nema zmysel ani hovorit, ten bol u RNG takmer za taku cenu ako vychadza moja praskova forma, ktora je asi super len sa blbo odhaduje davkovanie-hlavne v praci:-). Toho je viac. Vit B12,vit E, selen, zinok, probiotika, nikde neboli vyhodnejsi, ani na slovenskom nete. A k obchodom. Ludia, predsa nemozete cakat ze niekto bude v niekolkorocnej strate (tentokrat RNG), to nie je solidarnost ale blbost. Aspon naklady sa vracat musia. Lekarne prosperuju preto, lebo maju predpisane lieky, na doplnkoch by dlho nefungovali. Tetanus, trojdnova zalezitost...

jaja-jaja

Nepochopím prečo sa tu spomína zarábanie na nešťastí druhých. Choďte do lekárne a dajú Vám zadarmo? Všade sa platí. A najmenej by som túto vetu čakala od RNG. Na druhých poukazuje, že zarábajú na nešťastí druhých a on robil to isté, podľa toho čo píše. A čo sa týka cien. Množstvo alebo obsah jeho produktov bol tretinový prinajlepšom polovičný, oproti spomínaným produktom o ktorých sa tu neustále píše a preto aj ceny mali akože nízku cenu. Veď nikto nikomu nič nenúti, a každý sa rozhodne sám, aké produkty si zabezpečí. Ale ľudia sú už takí, nevedia prijať viac názorov a pritom zariadiť sa podľa seba. Tisíc ľudí - tisíc chutí.

RNG

jaja-jaja, nie raz som tu pisal, preco som svoje obchody musel opustit.
Nie pre to ze by som mal zly tovar, ved vsetok niesol najvyssiu znamku kvality, GMP.
Mal som ale problemy so schvalovanim,komunikaciami a nedostatocnym odbytom, lebo ludia si mysleli, ze kvalitny produkt nemoze mat nizku cenu.
Zialbohu takych je na Slovensku privela a s tym som neratal. Plus som mal problemy osobne.
Takze po 4.5 rokoch strat som si to dalej financne a casovo nemohol dovolit.
Mozno jeden z mojich kritikov ma zbytocnych par milionov a moze sa pokusit urobit sluzbu krajanom, ako ja.
A mozno su aj sikovnejsi, co vedia na tom zarobit(tj na nestasti druheho vysokymi cenami za doplnky....)
Ja som pocital len tolko, aby pri vsetkom ostatnom perfektnom by obchod nestracal.
Nuz od perfekcie to bolo prilis daleko....

Ivka 1

Tinka v ziadnom pripade som nechcela poucovat prave Teba, ved najlepsie poznas ceny produktov,ked si si ich kupovala . Uviedla som to len pre zaujimavost,lebo 1L aloe sa da zohnat aj za VOC a ta sa celkom priblizuje cene RNG.
Davka 2000 mg Q3 za den je postacujuca
ale mali by byt v spravnom pomere k Q9
a tie nespominas, ze beries.

jaja-jaja

Tina 78, nesprávam sa ako dieťa, ale chcela som, aby si ty napísala že, vlastne aj jeho obchod neprosperuje, nie ja. Keby som to napísala ja, už len s tvojej zásady by si oponovala. Keď si zoberieš, prečo neprosperujú niektoré obchody? Lebo napríklad, tovar nezodpovedá kvalite, ale kvantite. Týka sa to aj produktov doplnkovej výživy. Produkty z Aloe ktoré tú spomínajú Ivka 1 a evinah sú jednotkou v kvalite. Vizitkou je 30 ročná pôsobilosť spoločnosti v celosvetovom meradle. Alebo lekárne, myslíš, že im nejde o biznis? A čo oni, nezarábajú na chorých, a z čoho by žili? Čítala som jeden článok, kde sa píše, že chcemické lieky- /lebo v lekárňach iné nekúpiš, i keď tvrdia, že sú prírodné/ nie sú na vyliečenie, ale na liečenie. A do kedy asi.....
Nie všetko lacné je aj dobré. Prepočítala si si koľko by ťa stál liter aloe od rng.? Takže žiadna nízka cena.

tina78

jaja-jaja no neviem preco to zavrel, inak kolko mas rokov, bo sa spravas ako male dieta, vacsinou sa taketo obchody zavieraju preto lebo neprosperuju su stratove a naco by do niecoho vrazal peniaze, hej vitaminy b su velmi dolezite s martinom 82 si pichame milgammu

Ivka1 kolko je doporucene pri sm uzivat omega 3?? ja uzivam 2tis mg denne dve tie kapsulky staci to ?