Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Stratená v prúde života

Príspevok v téme: Stratená v prúde života
Lemka

Mojím problémom je, že som sa v živote po strednej akosi stratila. Rozmýšľam nad tým ako som ,,dopadla", je to akoby som stála na križovatke a nevedela kam ďalej. S ľuďmi sa stretávam málo (chodia na vš, materská, svoje vzťahy..). Ja som na vzťahy nemala šťastie a ostala som sama...hľadám si novú prácu, v našom regióne to nie je ľahké a vlastne ani sama neviem, čo by som chcela robiť. Ale viem, že chcem byť šťastná, nechcem život len nejak prežiť, ako posledné roky. Predtým som pracovala v malom obchodíku a celkom ma to bavilo ale v obchode vám väčšinou nechcú dávať normálne zmluvy a máte plat, z ktorého ak sa chcete osamostatniť len živoríte...Vôbec netuším čo by som mala robiť..baví ma cestovanie, fotenie, trochu sa šprtkám v grafike, baví ma viac práca s ľuďmi ako v kancelárii, ale svoju prácu si najradšej robím samostatne..no a nechcem najbližších xx rokov stráviť niekde s počítačom v kancelárii a o živote len snívať...Rozmýšľala som ísť v budúcnosti externe na vš ale zatiaľ si to nechávam otvorené kým sa v niečom nenájdem...Ja viem, že toto nie je psychologická poradňa, ale niekedy dobre padne vypočuť si aspoň nejakú radu alebo tak...

Lemka

Zaujímam sa aj o psychológiu a čítanie kníh - cestopisy a najmä psychológiu ale to len vrámci záujmov, nemyslím ako štúdium, keďže sama sa len hľadám... :/