David Hanc

Príspevok v téme: David Hanc
pukky92

Dobry den,
Mam urcite problemy ktore ma sprevadzaju uz zopar rokov , ci v osobnom zivote , alebo v praci .... nasiel som davida hanca ako osobneho coacha a rozmyslam nad vip kurzom ako cenovo to vychadza dost ako to je jedno ale zaujimalo by ma ci snim mate skusenosti a ci vam dokazal za ten jeden den co s vami stravi pomoct dakujem .

neznamy1986

P.S: Ukazal som jedno jeho video o depresiach jednej, čo sa zaobera psychologiou tak sa chytala za hlavu - povedala, že takí ľudia ako on by mali mať zakázane robiť videa (zdôrazňovanie že za problemy si môže každý sam, že si v depresii preto lebo sa ti to stalo pohodlne atď... ) Proste su to kktiiny, ktore dobre vo videu znejú a to je asi tak všetko

neznamy1986

No ja si nemyslím, že je boh vie čo.... Videa kde hovorí - maš problém v práci - ide ti na nervy šéf? Nájdi si inú... Lezie ti na nervy partner partnerka? Nájdi si iného (inú)...

Sory - to je prístup ako kedysi sa bavili v humoristickej relácii SOS v jednom shote dve pribrzdené kaderničky (Duňa a Fuňa) - Jedna - jooooooj ja by som chcela vyriešiť hlad v Afrike, tie chudence deti... Druha a ako by si to chcela vyriešiť... Opovedala: Jednoducho, nech sa najedia... (a ta druhá ,,geniáááálne"). Toto je hodnota Davidovi...

dee78

Ak sa pýtaš mňa, tak to nie je podstatné. Podstatné je, že potrebujem niekoho, kto sa na mňa pozrie a povie mi čo robím zle a dokáže mi poradiť ako to robiť inak.
U Dávida som bol minulý rok na jednom stretnutí a na vonok mi prišiel ako príjemne pôsobiaci človek, ktorý vidí do ľúdí. Už to jedno stretnutie bolo určitým spôsobom prínosné. Odporučil mi VIP coaching, kde sa so mnou stretne a vrámci jedného dňa dokáže zmeniť môj pohľad na veci v živote. Problém je, že tá cena je vysoká a neviem sa rozhodnúť či sa oplatí do toho investovať. Potreboval by som počuť úprimný názor ľudí ktorí to majú za sebou. Najlepšie od @pukky92 v prípade, že sa toho zúčastnil.

dee78

Vyskúšal si to nakoniec ? Mám tiež podobný problém a tiež by som rád vedel či sa to oplatí alebo nie. Z Dávida som mal dobrý pocit, avšak keď povedal tú sumu, tak sa mi to zdalo poriadne prehnané.