Poradíte mi ?

Príspevok v téme: Poradíte mi ?
anetkaBA18

S kamarátom sme si písali skoro každý deň maximálne čo sme si nepísali boli 2 dni . No teraz vôbec neviem čo sa stalo už týždeň mi neodpisuje a mrzí ma to . Vôbec neviem čo sa stalo a nechcem byť už dotieravá , že mu budem stále vypisovať ale fakt by ma zaujímalo o čo ide . Nejaké názory na to ? alebo rady ako mu napísať aby to nebolo moc vtieravé ?:( ďakujem .
18r.

SofiaElla

Kamarát, na ktorého ona nevie prestať myslieť a ktorý o ňu nemá záujem, akurát jej to nevie na rovinu povedať. To nie je žiadna sláva ;)

enriqo

slava zakladatelka prispevku píše o kamarátovi.. a teda nepísala o frajerovi... tak nevieme aky "vztah" maju.....
pre mna je kamarát kamarát, t.j. človek s ktorým občas vybehnem na pizzu, napíšeme si na fb, kde si , čo robiš, ako sa maš.. a tam to končí.... potom je frajer tzv. "priatel" alebo "partner" alebo ešte "milenec" su to rozdielne veci,..treba rozlišovať...

slava14

to je take typicke pre niektorych chlapov, ze bud si najdu inu babu a uplne sa odmlcia alebo jednoducho sa boja niecoho viacej

ahjaj

Momentálne Ti jeho stratu žiadny iný virtuálny ctitel nenahradí. Tí môžu len pomôcť relaxovať alebo sa cítiť viac zničené, lebo nikto nie je ako on a z aréne predstavy vedia bolieť. Preto buduj skutočnost. Napr. sa stretni s kamarátkou zo základnej, ktorú si roky nevidela a chod si k nej pokecať.

Pettto28

Zeby si nasiel iny objekt?
No je to.mozne
Ja.ked mam o babu zaujem tak jej davam najavo ze chcem byt s nou v kontakte
Ked zaujem nemam ignorujem ju..
Dost jasne vysvetlenie?!

bodkaciarka

tak ten tvoj kamarát má asi zaujímavejší program, radšej ide s chalanmi hrať futbal, alebo pomocť otcovi okolo domu, drevo narúbať, ako si vypisovať s nejakou znudenou ktorá nič ine nerobí len čumí do mobilu zavretá v izbe cely den...

dalsi

stratil zaujem, kasli nanho, hladaj dalej, lepsie v realnom svete, urcite budes mat ctitelov, len musis byt bystrejsia

ahjaj

Nepíš mu ani Ty. Stratil o Teba záujem. Reálne sa stretni s kamarátkami, vytvor si nejaký program a trochu sa odreaguj od netu, chod do kina, posilky, každý deň si vymysli špecializovaný program, iný ako net. Ak ti napíše, počkaj tak dlho, ako ti dal čakať on, kým odpise. Alebo ani neodpisuje, načo? Ze co ak predsa? Predsa nebude zo psa slanina.