Suchá koža na Penise POMOC

Príspevok v téme: Suchá koža na Penise POMOC
Frantisek94

Zdravím mam 23r. mam problém už takmer rok sa mi vracia nejaký kožný problém na pokožke penisu sú to malé začervenané ohniska z ktorých sa olupuje sucha pokožka a taktiež na žaluďi mam jemný biely povlak . Hygienu dodržiavam pravidelnú... Užíval som Candistop taktiež som to natieral antibiotickou masťou Imacort / Canesten no nejako to nepomáha na chvíľočku ustúpi alebo sa polepší a opäť sa to vráti ak mate nejaké skúsenosti dám si poradiť počul som o Wobemzime že je dobrý na všetko za každú rozumnú radu som vďačný Ďakujem .

Kajamachova

Dobry den môj ex priateľ to mal tiež. On mal na to nejaky krém. Ale neviem ako sa to volalo. Vzdy keď sme sa milovali mi az tiekla krv od tej bolesti (strašne ma to štipalo). A dával si vzdy na to aj lubrikacny gel. A potom ked som s nim uz kvôli tomu nechcela spať (jemu to trvalo vždy aj 2 hodiny kym sa urobil a mňa to velmi bolelo ) tak ma znásilnil. Trvalo to asi 30 minút a aj keď som sa bránila nepomohla som si. Vyhrážal do mňa tak silno že som potratila. Bola som v 3 mesiaci. Neprajem to zažiť nikomu. Od vtedy som sa s nikym nemilovala. Nedoverujem nikomu.