psycholog/psychiater na PPP v BA

Príspevok v téme: psycholog/psychiater na PPP v BA
kaine zoe

ahojte dievcata, zakladam tuto temu, lebo mi tu velmi chyba. prosim, vy ktore trpite alebo ste trpeli PPP a pomohla vam psych.pomoc, napiste sem mena lekarov, pre mna najlepsie v BA, ale pre ine dievcata bude asi uzitocne aj inde. Piste len overenych a kvalitnych odbornikov s ktorymi ste boli spokojne a pomohli vam. Mozte opisat aj skusenosti, ako to prebiehalo atd. vdaka

WEJA

kaine zoe:
ahoj, som rada, ze s touto prosbou prichadzas. Tiez si nemyslim, ze je vhodne to tu pisat, ale tiez ti musim povedat, ze na takom zozname akurat pracujem a ak to bude aktualne, urcite nan upozornim. Ak by si potrebovala, v BA mam tip. Len mi napis mail. wejusenka@yahoo.com. Pripadne sa mozes pridat k nasej svojpomocnej skupinke, ktora prebieha kazdy utorok v priestoroch Ligy za dusevne zdravie. Radi ta privitame. Pekne dni prajem:)

Alternativa

Mas pravdu,Kaine...,
ale davat sem tel. cisla a uvadzat mena sa mi zda porusenie urcitych zasad o ochrane osobnych dat. Mozno by bolo lepsie, keby kazdy, kto takyto kontakt ma, pozna, napisal adminovi tohto fora a kolektiv tejto www by mohol dohodnut suhlas na zverejnenie. V Komunite PPP-anorexia, bulimia, Kontakty su uz nejaki odbornici uverejneni. Neznamena to, ze si tu nemate kontakty pisat, je to len moj nazor.