liek na schizofréniu Zyprexa ZABÍJA ĽUDÍ!!!

Príspevok v téme: liek na schizofréniu Zyprexa ZABÍJA ĽUDÍ!!!
uznikdyzyprexa

Je to pravda!!! Prečítala som si knihu od Johna Virapena: Nežiaduci účinok: Smrť...a mala som dosť. Okamžite som Zyprexu vysadila...je určená len pre ťažkých schizofrenikov a psychotikov a mne, hoci nemám schizofréniu ani žiadnu inú psychózu, ho psychiatrička nasadila na ľahkú depresiu a dokonca na ANOREXIU, vraj sa po ňom dobre priberá a ja som vychudnutá a pribrať potrebujem!!! Stačí??? Lebo lekári z toho majú prachy a prd ich zaujíma že pacient môže mať z liekov trvalé ťažké poškodenie zdravia alebo rovno otrčiť kopytá!!! Stačí si pozrieť zoznam nežiaducich účinkov v príbalovom letáku Zyprexy...

Ananaska

Všetky tie lieky su určene na to, aby s vas spravili blaznov, prinajmenšom ostanete na noh odkazani už navždy...nechchcem tym nikoho urazit, lebo ak človek potrebuje pomoc tak ju musi dostať, ale nieje to spravna cesta....

jetotak

v niektorých krajinách je zyprexa ako liek zakázaná! spôsobuje ťažké metabolické ochorenia a ničí srdce je to zabijak a jed...pribrala som 15kg behom mesiaca plus veľa iných vedľajších účinkov ktoré boli horšie ako celková pôvodná diagnóza, čiže ak to zhodnotim tak je to horšie ako jed na potkany a účelovo sa používa na vyvolanie určenej diagnózy a odstránenie nežiaducich ľudí...viete čo myslím...