Velmi riedke vlasy po vyzehleni

Príspevok v téme: Velmi riedke vlasy po vyzehleni
Zehlenieeee

Vlasy si zehlim mesiac, predtym nikdy. Problem je ze moje vlasy vyzerali vzdy znicene nech som sa o ne starala akokolvek nic nepomohlo. A tak som si ich paradoxne zacala zehlit naparovaciou zehlickou ktora ich krasne zjemni a uhladi, cize nevyzeraju vobec zniceno, su omnoho dlhsie a ja sa citim krajsie- avsak zase paradoxne, vyzeraju velmi riedko. Neviem ci ich vyrovnavat alebo nie lebo ak su nevyrovnane tak vyzeraju zniceno sucho a kuceravo, posobia ako volakedy co chlapi nosili tie ucesy.. naopak ked su vyzehlene su pekne ale riedke. Len ide aj o to ze ja mam vlasy vzdy rozpustene lebo do tvare som trosku ako chalan a ked och dam do copu alebo vrkocu tak to vyzera zle k tvári. Poradte prosim

leusa009

nezehlit je celkom ok rada pokial su vlasy poddajne ale inak skusila by som hormonalnu terapiu a na obdobie liecby clip in hair a ich remy vlasy, tak budes mat vlasy huste, pevne a rychlo a vyzeraju uzasne

shakira

mňa zaujalo že "naparovacia žehlička" ??? WTF ?? predpokladám že myslíš žehličku na vlasy...? a nie naparovaciu žehličku na zehlenie oblečenia...

a asi si sa o vlasy poriadne nestarala ked vyzeraju zničene..
1x za 3 mesiace treba isť ku kaderničke podstrihnuť konce,.. kedy si bola naposledy?

odporúčam ti aby si začla do kadernictva, resp pozisťovala ceny, lebo všade je to ine, daj si keratín... rovne ti vydržia polroka..
ja mám vlasy po pás a keratín ma stojí 100€ svoje mám brčkavé.. kedze som si ich odfarbila aby som sa vratila k svojej prirodzenej frbe vlasov, tak si davam keratin koli uzdraveniu vlasov, mam už druhy krat... a tie vlasy su fakt uhladene, vyzeraju zdravo...

pomocnica

Skôr ti odporúčam starať sa o zničené vlasy, nie maskovať zničenie a pritom si ich ničiť ešte viac. Vyživuj vlasy, aj zvonku, aj zvnútra, masky prírodné, zdravá strava, možnože šampón dobrý ktorý ti vyrovná vlasy. ;-) Takto si ešte viac zničíš vlasy. Keď máš jemné tenké vlásky, tak keď si ich vyžehlíš, tak jasné, že budú pôsobiť riedko. Plus tak často si žehliť vlasy nie je dobré vôbec, dúfam, že aspoň používaš tie gély, alebo spreje pred žehlením čo sú, aby si si úplne nezničila vlasy. Ale prvá vec čo som písala platí. Zdravé vlasy sú dôležitejšie ako esteticky pekné chvíľkovo vlasy, ale inak na prd, nedaj bože ti ešte začnú padať a to už bude úplne v keli.

Veľa šťastia.

Andrejinka

mala som podobny problem. Jemne a riedke vlasy, rychlo sa mi mastili a musela som ich každy den umyvat. Moja kadernička mi vtedy poradila vlasovu kozmetiku n aprirodnej baze Hristina a po dvoch tyždnoch som videla prve zmeny. Vlasy boli sice jemne, ale neposobili riedkym dojmom, mali objem a nemastili sa tak rychle. Doporučujem