Čo mi je?

Príspevok v téme: Čo mi je?
Raddo

Dobrý deň chcel by sa tu poradiť mám už cca tri roky problém so zdravím a nepoznám príčiny nakoľko mi lekári tvrdia že som v poriadku. Mám problémy so spánkom nemôžem zaspať alebo pripadne spím 11-12 h z toho len 40min hlbokým spánkom (podľa fitness hodiniek), ďalej mám problemy s častým močenim a napriek tomu výmočím naozaj veľa, často má preháňa. Sono ladvin, brušnej dutiny v poriadku, vyšetrenie krvi ( znížený fibrinogen, zvýšené eozinofily, znížené neutrofily) okrem toho mám v sebe nervozitu, v noci sa potím. Mám 23 r. a cítim sa ako starý dedo. Prosím poraďte. Ďakujem

Tomaas 12345

Anonym9128 :

Jesť musíš, inak sa to odzrkadlí na tvojom zdravotnom stave. Ak ti nechutí jesť jedz aspon po malých kuskoch každých 15 minút. Rozdel si obed, ranajky, večeru na 12 kuskov a každý kusok zjedz za 15 minut a teda za 3 hodiny máš dané jedlo zjedené. Potravu poriadne rozžuj a zapi vodou.

Proti uzkostiam začni užívať antidepresiva, i ked je možné že tie uzkosti máš aj z toho že nič dokopy neješ, chybaju ti preto mineraly a vitaminy.

Anonym9128

Ahojte mozete mi pomoct?
zacala som studovat v zahranici co je pre mna velmi velka zmena spociatku vsetko slo hladko ale po prvych skuskach v januari sa mi stiahol zaludok a odvtedy vobec nemam chut jest, jem len tak aby som nieco zjedla lahke. buduci tyzden zacina dalsi semester a pred par dnami som mala silne stresy a pocity uzkosti. kvoli nizkemu tlaku vonku ma cele dni boli hlava a uz par dni ma boli v hrudi. som velmi citlivy a uzavrety clovek co nahodou byva sam na internate. cele dni ostavam v posteli a skoro vobec z nej nevychadzam. co mam robit?

Domka24

Fitness hodinkám by som zase v tomto až tak strašne neverila...Ak sa chceš zamerať na ten spánok tak to treba ísť do nejakého spánkového laboratória...

pravomluvny

MICHAL NESTINA
zo zvedavosti ju dostať do posteli
ja mam styk z opotrebovanou starou zabijanie času skutočne nevie ponúknuť nič.Príde deň ako každý iný, ale ty máš už vopred stres, že to bude stále také zlé
40-50 ročnými ženami ako je Lucia Mikulasova je doktorka z chirurgie pracuje v karlova ves bratislave naozaj ťažké Snou potrebujú sex hlupa slovenska hus :D situáciách, ktoré vedia byť pekne nepríjemné. Hormóny nastavia latku trošku vysoko On nechápe čo sa deje a najradšej by som utiekol z tvojej prítomnosti a povedal je koniec
Žiadny zajačik si na prvý sex nevyberie neskúsenú žabku, ale vždy osvedčenú a skúsenú ženu, ktorá vie, kam má svojho partnera v posteli dostať. K oblakom? má veľký problém oslabenie sexuálnej vzrušivosti, o celkovo nízku ... Nevie, čo je pre ňu vzrušujúce, príjemné
priznam sa mam priatelku ona o všetkom vie a pochopila

nevernik

MICHAL NESTINA
zo zvedavosti ju dostať do posteli
ja mam styk z opotrebovanou starou zabijanie času skutočne nevie ponúknuť nič.Príde deň ako každý iný, ale ty máš už vopred stres, že to bude stále také zlé
40-50 ročnými ženami ako je Lucia Mikulasova je doktorka z chirurgie pracuje v karlova ves bratislave naozaj ťažké Snou potrebujú sex hlupa slovenska hus :D situáciách, ktoré vedia byť pekne nepríjemné. Hormóny nastavia latku trošku vysoko On nechápe čo sa deje a najradšej by som utiekol z tvojej prítomnosti a povedal je koniec
priznam sa mam priatelku ona o všetkom vie a pochopila