Kto hráva hry ako LOTO a KENO?

Jancik88

Ahojte, ja hravam len tak raz za čas, no ešte sa mi viac nez par eur (do 10e) nepodarilo vyhrat.. ale dakujem za tip, skusim to i ja

Darina8897

Myslim ze to tu mozem povedat, ved tym ze ja dam rovnake cisla ako ini, tak sa neukratim o vyhru :D .. ide o to, ze si vytiahnem poslednych 10 žrebovani, vypíšem si posledné opakujuce sa čisla v nich a dám ich opäť... nevyhram vždy, ale zväčša ta šanca je 25% - priblizne kazdu štvrtu hru niečo vyhram.

Rysana55

Ďakujem za odpoveď, čakam aj od ostatných... poprosila by som ten tip, čo s tymi archivnymi vysledkami prosim? trošku som nepochopila

Darina8897

Ahoj, ja hravam a musim sa priznat, keby nevyhram do 10x tak to uz asi aj vzdam, najvyššia suma bola okolo 1000 eur, ale aj tak to stoji zato, ved kto vam da len tak tisicku? :D ostatné razy boli tak do 50 eur.. ked budeš chcieť napíš mi, poradim ti ake čisla dávať, tato stranka www.pandatip.com to ma faaakt že paradne urobené. Tušim je nova, lebo som ju ešte nikdy nevidela, ale uz som si ju bookmarkla, doteraz som si historiu zapisovala ručne na papier...dik za tip ;) i ja ti dam TIP: na základe archivnych vysledkov si vieš nakombinovať výhru ;)