Štíhle stehná a genetika

Príspevok v téme: Štíhle stehná a genetika
Gerschi

Dobrý deň mám 14 rokov. Som normálny chlapec. Štíhle brucho výška okolo 175cm. Ale už 3 roky mam problém. Na to ze som štíhly mam väčšie stehna. Je mi to nepríjemné. Hrávam pravidelne futbal. Skoro každý deň. Cvičím cviky špeciálne na stehna okolo 20 min denne už 4 mesiace. Stravujem sa zdravo nepijem sladené vody, nejem sladkosti jem veľa ovocia. Stravujem sa skrátka zdravo a vtedy keď mám. Neviem ci je to genetickou alebo niečím iným. Áno môj otec ma odaco väčšie stehna ale je aj velmi vysoký. Neviem ci to mam po ňom. Prosím vás pomôžte co ešte spraviť lebo už som zúfalí. Môj obvod stehien je okolo 63 cm.

pomocnica

Nesleduj sa až tak. Veď to je normálne, že nemáš paličky nohy, zvlášť keď cvičíš. Kebyže máš celulitídu, alebo niečo také, tak to je niečo iné, ale väčšina ľudí má o niečo väčšie stehná ako vrch tela, kým to nie sú nejakí bruškavci. Neznepokojuj sa a nepreháňaj s tým cvičením a zdravou stravou. Je super, že si taký zdravo naladený, ale všetko s mierou. ;-) Z futbalu budeš mať svalnaté nohy a to je sexy pokiaľ viem. Omnoho lepšie vyzerajú chalani ktorí majú normálne vypracované nohy, ako tí, ktorí majú paličky obtiahnuté v skinny džínsoch roztrhaných členkových a k nim majú ananásové ponožky vysoké natiahnuté s ľadvinkou okolo ramena....

Taže chill out.