majetok, peniaze, ozvat sa???

Príspevok v téme: majetok, peniaze, ozvat sa???
susi30

nechcem aby to vyšlo blbo, ale napíšem proste ako to je.....pred dvomi rokmi som si kúpila byt- brala som hypotéku a nakoľko mi chýbali peniaze na prerábku a zariadenie aj dost vysoký spotrebák....zijem sama, takže na všetko som sama.... mali sme dom po babke, ktorý som mala dostat ja.... ja som sa však odstahovala a byt som kúpila v inom meste, kde aj pracujem.... ten dom sme chceli predat, a že peniaze sa rozdelia medzi mna a brata.....nakoniec sa brat rozhodol že on by ten dom chcel- robí tam penzion....je tomu tiež už skoro dva roky čo sa rozhodol že dom chce on tak to dostal do daru..... ja som bola v tom, že časom ma vyplatí- keby sa ten dom predá, ja nemám takmer vôbec hypotéku, čo by mi sakramenstsky pomohlo, lebo takmer všetko dávam na byt energie účty.....mám ešte raz taký vysoký uver ako on.... na dovolenke som nebola ani nepamatám....on je teraz v pariži, pred dvoma týždnami sa vrátil z talianska, v lete andory....tak sa dá....nechcem aby to tak vyšlo ze závidím alebo som na prachy, ale tak zdá sa mi to dost nefér, ze jeden môže byt na klude a uživat si a ja sa idem zbláznit ako čo posplácat, za všetko musím platit- či už potrebujem zmontovat regále, alebo zložit nábytok a on si žije s rodičmi, náklady veľmi neplatí, hypotéku nemusel vziat až takú vysokú tak jasné že si môže užívat....zatiaľ som nič nevravela ale už ma to nejak začína štvat.... alebo ako ste to mali vy vyriešené? ako ste sa dohodli? aby som zbytočne nerobila nejaké rozbroje, neviem totiž tuto odhadnút situáciu, či byt ticho, alebo sa ozvat. dakujem.

mate59

Ak dostal ten dom darom od babky,patrí len jemu,babka to nerozdelila spravodlivo.Býva s rodičmi,treba sa ozvať,povedať mu to a samozrejme to konzultovať aj s nimi.Mali by vás rozdeliť spravodlivo.Ozvi sa,nevyznie to blbo,len budeš vedieť na čom si.