Kdo sa vyliečil z tetanie prírodne?

Príspevok v téme: Kdo sa vyliečil z tetanie prírodne?
Linda0284

Mám s tym už tri roky problém stale bojujem ale nezlepšuje sa to. Už chodim všade zo saklom berierm lieky ale doktor mi chce dat teraz AD čo ho sa velmi bojím. Tak rozmýšlam nad nejakou prírodnou liečbou ale nepoznám nikoho osobne žiadneho odborníka na toto. Čítala som o Albertovej je tu niekto kto sa s týmto u nej liečil a ako to dopadlo?

MMonca

Ja som sa liečila u doktorky Albertovej ak myslíš tú psychologičku. Nebrala som žiadne AD iba prírodné, bylinky atd. Mala som aj iné problémy nielen tetaniu, trávenie gynekológia... Všetko sa dalo do poriadku takže ti ju odporúčam. Je to perfektná odborníčka a aj fajn človek príjemný a priatelský.

Ananaska

Nemam diagnostikovanú tetaniu, mala by som isť na vysetrenie, no vždy to odkladam, ale aj bez toho je jasne že ju mam..u mňa sa to radikalne zhoršilo počas choroby člena v rodine, nejako som to nezvládala.. aj si vravim, že som dospela, tak sa musim držať a byt silna, lenže telo si robi svoje.. najlepšie sa citim na čerstvom vzduchu či už prsi, mrzne alebo je horuco, keď som doma tak ma chyta panika..

Wiwha

Ananaska, ty mas normalne diagnostikovanu tetaniu? Lebo tie priznaky, co si opisala, mam do bodky aj ja. Odvtedy, co mala moja sestra vaznu nehodu a mna to velmi vzalo...

Ananaska

U mňa je to s tetaniou tak, že neviem že ju mam až pokiaľ niesom v strese..potom je to už horšie..automaticky ma prepadne strach, pocit beznadeje, zastavi sa mi travenie až tak že mam zavraty a trpnu mi ruky aj nohy, zle sa mi dycha...k tomu ešte aj nizky tlak...je to hrozne..
Snažim sa piť Magneziu, užívam hroznový cukor s horčikom a čiernou ríbezlou( fakt pomáha), len si musim davat pozor na ten tlak... banany, semienka,sušene ovocie, bylinky...
Planujem sa venovať relax.cvičeniu, alebo meditácií..prípadne počuvaniu relax.hudby...Treba sa venovať záľubam a robiť to čo živí našu dušu, snažit sa udržiavat dobré vzťahy a chodit do prírody...
S nejakou konkretne prírodnou liečbou nemam skúsenosti...zaujímalo by ma ale či tetania môže mať súvis s hormon.nerovnováhou v tele...???? !!

Idris9966

No tak ked sa to za 3 roky nezlepšilo tak za dalšie tri sa to tiež nezlepší . Nechaj si pomôct a neboj sa . čoho sa na AD vlastne bojíš nechápem...