Neviem si hladat kamaratov, kamaratky.

Príspevok v téme: Neviem si hladat kamaratov, kamaratky.
Lalala124578

Ahojte.Ako si hladate kamosov.Ale fakt skutocnych.Mne sa nedari.Mala som vela kamaratok ale ked sa mi stala zla vec tak mi ani jedna nepomohla.Prave naopak.Este ma vyuzili.No a chalanov poznam, ale ty ma chcu do vztahu pritom potrebujem kamarata. Nie vztah.Nechcem vztah lenze neveria mi ze nechcem.Vraj len ojebavam ze nechcem a potom zacnem s niekym chodit.Takze tie ziadna vyhra.

dobreuz

Ja som zase z Košíc a tu skoro nikto nepozná nikoho :D A tak je dobre :) Inak autorka, daj na seba nejaký kontakt (nie pre mňa, ale pre iných, nikdy nevieš :)).

Abcd888

Možno by si tu našla niekoho s kým by si sa mohla zoznámiť, aj keď pochybujem ak si z tak malého mesta ako som ja…

Lenika

Popravde, nemyslím si, že kamarátky sa "hľadajú". Tie pravé väčšinou prídu spontánne, nie cieleným hľadaním. Pravú kamarátku spoznáš tak, že čas rýchlo ubieha, keď sa rozprávate. Nech sa vídate akokoľvek často, vždy si máte čo povedať a nenastáva medzi vami trápne ticho. Väčšinou zo začiatku pomaly zisťujete, že máte určité veci spoločné alebo poznáte rovnakých ľudí.
Hlavne buď sama sebou a nehraj sa na niečo, čím nie si. Neskôr by sa mohlo stať, že nedokážeš tú masku udržať a už by ste si nerozumeli. Ak ti ľudia neveria, vysvetli im, že ťa nepoznajú tak dobre. Povedz im pravdu a varuj ich pred tým, čo by im ľudia mohli o tebe povedať. Tak "nájdeš" pravú kamarátku - tú, ktorá bude veriť tebe a nie rečiam druhým.