Úspešná liečba ekzému diétou - mám vyskúšané.

Príspevok v téme: Úspešná liečba ekzému diétou - mám vyskúšané.
Kreddy

Rozhodla som sa sem napísať lebo je tu dost príspevkov od ludí s ekzémami a všelijakými kožnými vyrážkami . Možno niektorým moja skúsenosť pomôže. Ešte nedávno som sa s ekzémom trápila aj ja. Dnes už som na tom neporovnatelne lepšie a prvý raz si chcem tento rok dopriat leto v plavkách niekde pri mori čo bolo v minulosti nemožné. Ano, pomohla mi aj liečba u pani Albertovej to nepopieram, ale hlavne mi pomohla jej rada začať s diétou. Predtým som o niečom takom nepočula a ani by som neverila že ked vylúčim niektoré jedlá tak sa mi pokožka vyčistí. Ani kožná lekárka ma na to nikdy neupozornila. A pritom je diéta je u kožných chorôb velmi dôležitá. Ak by niekto z vás chcel diétu vyskúšat tak si môžete pozrieť túto stránku. Našla som tam zaujímavé info a sú tam aj recepty na vhodné jedlá. Tá autorka tej stránky mala sama tiež ekzémy a zhodou okolností sa tiež liečila u pani Albertovej. Práve ona ma na tú stránku upozornila. Stiahla som si odtial napríklad zoznam bezlepkových múk a je to bezplatne. Je to celkom zaujímavé čítanie od baby ktorá sa tiež trápila s ekzémom a rady ako to vyriešila. Snáď to niekomu z vás pomôže. O mojich skúsenostiach s diétou pri liečbe ekzému sa rada podelím s každým kto bude mať záujem.

www.dagmarcanigova.sk

Linda0284

Neverim že si si vyliečila exem len dietou. To hovor vieškomu. Na tej stranke je len bezlepková dieta a toby každý bol potom zdravý keby to bolo také jednoduche. Račej napíš čo ta vyliečilo naozaj.