Potrebujem pomoc

Príspevok v téme: Potrebujem pomoc
Klaudia333

Ahojte moja mamka otehotnela dosť v neskrom veku a pri pôrode nastali komplikácie a lekári ju nedokázali zachárniť ale bábo áno a teraz enviem čo bude dalej ja mám 18 a ja by som sa o bábo chcela starať a byť jej maminka aj ju kojiť ale neviem či to je možné a neviem ako to všetko bude chcem s avás spýtať
Klaudia

Inga89

Ked mas 18 tak mozes poziadat o to, aby dieta bolo zverene do tvojej starostlivosti. Ci budes moct kojit, tak to asi nie, kedze tebe sa mlieko nevytvorilo ale tak budes zarabat umele mlieka. Vsetko treba riesit s pravnikom a s doktormi! A co otec?

Inga89

Ked mas 18 tak mozes poziadat o to, aby dieta bolo zverene do tvojej starostlivosti. Ci budes moct kojit, tak to asi nie, kedze tebe sa mlieko nevytvorilo ale tak budes zarabat umele mlieka. Vsetko treba riesit s pravnikom a s doktormi! A co otec?

Omen

Klaudia, poskytla si minimum údajov, z ktorých sa ti nedá zodpovedne poradiť. Dieťa má aj otca, takže najpravdepodobnejšia verzia je, že on sa bude oň starať. Kojiť ho nemôžeš alebo aj ty máš už dieťa, ktoré kojíš?
Buď tu napíš všetko, čo sa vzťahuje k tomuto prípadu alebo sa obráť na Centrum právnej pomoci vo svojom meste/okrese, prípadne na sociálku.