Argánový olej ja problematickú pleť ?

Tomas12345

A stravu si upraviť neskúšala ? Skúsiť nejesť mucne jedla a jest protizapalove potraviny typu kurkuma, skorica ? A taktiez pit vela vody a nejake dobre kvalitne probiotika z lekarne.

Mecislava

Akýkoľvek olej je na problematickú pleť s akné nevhodný.Prípravky na akné môžu vysušovať ale pravdepodobne nie sú tie správne a dostatočne kvalitné.Možno v zlej postupnosti.Ja ako kozmeticka jednoznacne odporucam DADO SENS kozmetiku na mastnú pleť..je to dermatologická kozmetika rokmi overená nemeckými lekármi používaná a najdôležitejšia jej funkcia je, že zabraňuje vzniku upchatých porov čo je zaklad pre vznik akné.Tiež zrieďuje kožný maz a znižuje jeho tvorbu...veľa značiek kozmetiky sa tým len tak pýši v skutočnosti im to nefunguje..je to o kvalite.A to ja n epoužívam v salone na ostetrenie tuto znacku..ja pouzivam annemarie borlind.Ta ma tiez vynikajuce linie pre mastnú plet ale skor by som isla do toho DADO SENS.Myslim že rada pre mastnu plet je Purderm.Napriklad dcere som za - nakupnu cenu - samozrejme zohnala liniu od ANNEMARIE borlind na zmiešanú pleť a vobec ju to nevysušovalo (líca) skor sa jej perfektne plet zjednotila cca po mesiaci.Do kozmetiky sa vrazit oplatí a ked je dobrá tak ti aj vznik uhrov stabilizuje bez problemov.Kozmetika ktore riesi naozaj problem nie je Eucerin,Bioderma,Nivea,Vichy..to sú lacné šmejdy.zainvestuj :)