Čo sa stane ak sa nelieči rakovina krčka maternice?

eviku77777

autorka/ mas partnera? alebo mala si? chod k lekarovi nemas sa coho bat tiez si myslim ze to bude len nejaky zapal alebo bakteria

prosteja22223

pomocnica- ano ano, ja viem. Ale od zaciqtku mam uplne pravidelny menzes. Bolesti nie su také bežné, sko počas menštruácie. Bolí to stále( v kuse).A ešte mám aj výtok(taktiež neustále, bez vložky sa nehnem ani na krok) preto sa veľmi obávam:(

pomocnica

prosteja-pravdepodobne nejde o rakovinu, neviem ani, ako si na to prišla. Nepravidelný cyklus môžeš mať aj 2 roky po prvej menštruácii a občas aj mňa bolí v podbrušku len tak. Bolesti krížov a podbruška môžu signalizovať, že o chvíľu zasa budeš mať kramy. Kamoška na začiatku mala takmer permanentne kramy, ďalšia pólrok nemala a až potom. Nerob si starosti, ale s mamkou kebyže máš nejaké vážnejšie podozrenie to preber, ale myslím, že by to malo byť vpohode. ;-)

prosteja22223

Dobry den. Mam 12 rokkov, menstruaciu mam cca pol roka. Na zaciatku prazdnin som dostala necakany menzes mimo cyklu. Trval cca 4 dni. A teraz ma boli v podbrušku( nemam menstruaciu teraz) aj krize ma bolia. Bojim sa ze moze ist o rakovinu ale s mamou nemam dobry vztah a neviem ako jej to povedat. Prosim o radu, popripade nejake upokojenie.