Ako sa s tym vyrovnat?

Príspevok v téme: Ako sa s tym vyrovnat?
Lalala12345

Co s takymi ludmi pri ktorych musim ist ja dole aby oni sli hore? Inak zazila som v detstve kamaratku a ona mi naopak povedala ze stale ked som s nou jej sa nedari? Az ked som padla, tak jej sa zacalo darit, s pracou, s dietatom.Ja sa z toho vsak nedokazem tesit pretoze mne je zle.No a zase a znova sa bojim ze mne sa zacne darit a ona pojde dole.Lenze ja to tak nechcem nikdy som ani nechcela tak v zivote.Som teda odsudena skoncit sama? Pretoze sa bojim ze to tak bude vo vsetkych vztahoch.Musim sa vyrovnat s tym ze niekto sa ma jednoducho lepsie.Alebo prave naopak stretnut niekoho komu nevadi ze som lepsia.Ma niekto nieco take?

Lalala12345

Predstav si , ze mas dobru robotu, o ktoru si bojoval a niekto pride , ocierni ta a vyhodia ta.Ten dotycny bude mat potom radostny zivot.V niecom napriklad.Budes sa tesit s nim? A aj keby sa ti podarilo najst zase dobru pracu a byt opat stastnym, budes sa tesit z toho cloveka ze sa mu darí?Alebo budes cakat na karmu kym sa mu to vrati? Pytam sa ta.

Tomas12345

Musíš si nastaviť život tak aby si bola stastna. Ak budeš stastna, nebudeš závidieť ostatným ktorí su tiež stastní.