Odstavovac

miriamka45

kuvings ma kvalitne odstavovace, je to snekovy odst. drt ostava uplne sucha, ma siroke hrdlo, nemusis krajat na drobne kusky co zaberie vela casu

barborka465

my mame snekovy, znacka hurom, zalezi ako casto ho chces vyuzivat, na mojom sa da urobit aj smoothie takze nemam mixern kedze nic ine ani na mixeru by som nerobila

BJ_2

Zalezi aky mas rozpocet. My sme v case, ked sme mali vela penazi kupili pomaly top, Angel Juicer a nelutujem. Ale ten stal skoro 1000 eur. Ak si tak ze max okolo 400, potom jednoznacne snekovy. Viem ze kedysi bol taky zlaty stred omega juicer.
Ale ak mas 200 alebo menej, tak by som sa s tym asi neparal, a kupil nejaky lepsi otackovy. Potom si dokup este rucny na citrusy. Ten otackovy totiz znici velku cast vitaminov a enzymov, lebo sa to zahrieva. Takze citrusy rob rucnym, ostatne tym otackovym.

Potom je este jedna moznost, kup manualny Healthy Juicer. To na bylinky, listovu zeleninu... trochu sa namakas, ale nezahrieva sa to. A listovej zeleniny nepotrebujes vela. Stal okolo 50 eur co si pamatam.