Odstavovac

alicazazrak

ja mám šnekový, a za mňa ten je najlepší, z toho máš uplne suché zbytky, žiadny zbytočný odpad ako hovoríš

cdgadf

keep lifestyles glad, do not be conceited, rash or jealous. all people has specific ways to realize the cost of his existence.
www.inguestpost.com

Zuazana B

Bola by som rada este za nejaky typ. Mame stary doma, ale to je horor, duzina uplne mokra, kym sa vsetko pokraja na male kusky, hlavne jablka, mrkvy tak to trva.....

syllona

Ahojte!
Ja myslím, že netreba zbytočne kopu peňazí vyhadzovať, odšťavovač jak odšťavovač, len akurát v čistení myslím, že býva väčší rozdiel.

vdazdibosa

Ahoj, ja trošku z iného súdka. Túžila som po odšťavovači. Všade čítam, že treba kvalitný. Ale nemohla som si taký dovoliť. Tak som nemala žiadny a prvé šťavy som si mixovala a cedila cez gázu. Potom som bývala v domácnosti, kde bol úplne obyčajný odšťavovač za 50 eur. A tam ho nikto nevyužíval, tak mi ho podarovali. Teraz odšťavujem na tom. Ale ja väčšinou jablká zo záhradky. Robí sa pena, ktorú musím pozbierať. Po čase státia šťavy v chladničke sa taká hustejšia časť usadí na dne, tak pred pitím pretrepem. Na chuti jej nič neuberá, si myslím. Čistenie aj skladanie je úplne jednoduché. Robila som si aj 8 dňový šťavový pôst. Skúšala som aj zeleninovú šťavu, ale tá mi vôbec nechutila a neviem, či to bolo tým menej kvalitným odšťavovačom. Ale zatiaľ neviem porovnať rozdiel s týmto a drahším. Keď si kupujem v obchodnom centre šťavy, tam mi veľmi chutia, ale je to predražené. Tak toľko moja skúsenosť.

Mravcik

Odporúčam - Klarstein Flowjuicer

malý počet otáčok za minútu - (80/min.). Teda sa zachovajú v šťave všetky vitamíny a minerály. Výkon 200 W - čiže je tichučký. Väčšinu práce zvládne odšťavovač sám, ovocie treba zatláčať len občas. Konštrukcia je rozložiteľná, čo umožňuje pohodlné čistenie stroja. O bezpečnosť sa starajú 4 protišmykové podložky a ochranná poistka. Máme ho už 3 roky a spokojnosť. Skoro každý deň používaný :) navyše ak využijete cashback Tipli, získate 1,5%zľavu a 10€. Viac info nájdete tu - www.kodino.com

Mravcik

Odporúčam - Klarstein Flowjuicer

malý počet otáčok za minútu - (80/min.). Teda sa zachovajú v šťave všetky vitamíny a minerály. Výkon 200 W - čiže je tichučký. Väčšinu práce zvládne odšťavovač sám, ovocie treba zatláčať len občas. Konštrukcia je rozložiteľná, čo umožňuje pohodlné čistenie stroja. O bezpečnosť sa starajú 4 protišmykové podložky a ochranná poistka. Máme ho už 3 roky a spokojnosť. Skoro každý deň používaný :) navyše ak využijete cashback Tipli, získate 1,5%zľavu a 10€ www.kodino.com

martina88

ja mam tiez hurom konkretne model Hurom H100 Easy, zavisi ako casto a co vsetko chces odstavovat, ja kazdy den robim na nom a aj trvdu zeleninu cvikla atd