priatelka nevie dosiahnut orgazmus

Príspevok v téme: priatelka nevie dosiahnut orgazmus
ZufalyPriatel

ahojte
priatelka nevie pri sexe dosiahnut orgazmus snazim sa robit vsetko mozne dlhu predohru dotyky bozky len ona je dost hambliva aj ked sa spytam co by som mal spravit tak mi nic nepovie ...
hovori ze ten sex si uziva aj ked nema orgazmus ale ja mam potom pocit ze ju neviem uspokojit netlacim na nu ze by mala mat orgazmus ani nic take ale je mi to luto ked viem ze jej to nedokazem dopriat ale snazim sa tvarit ze je to v pohode aby nebola s toho smutna
navrhol som jej aby skusila masturbovat ze sama zisti najlepsie co jej robi dobre a ze potom ked uz zisti ako tak ma moze navigovat aby som ju uspokojil aj ja ale povedala ze nechce ze by mala zly pocit ze to robi bezo mna a predo mnou masturbovat nebude je prilis hambliva ...
ako ju mam presvedcit aby to skusila a ze mi to naozaj nevadi a budem rad ked sa uspokoji aj sama ? baby preco to vnimate tak ze ak mate priatela nechcete masturbovat ?
dakujem za odpovede

Charlie1979

My sme s priateľkou mali podobný problém. Sama nemala problém dosiahnuť orgazmus ale pri sexe to nešlo a to som už išiel aj dušu vypľuť, tak som sa snažil. Potom priateľka dostala nápad, aby sme si kúpili nejaký vibrátor. Kúpili sme na zambo.sk úplne obyčajný za 10€, používame ho počas sexu, priloží si ho na klitoris a ja si robím robotu, teraz má viac orgazmov ako ja :D lebo ja vládzem iba jeden a ona zrazu aj tri :D