Ako zbalit byvalu spoluziacku

Príspevok v téme: Ako zbalit byvalu spoluziacku
elSamuell

Dobry vecer, prosim Vas o pomoc. Mam 19 a chodim na strednu. Poznam 1 babu zo zakladky, ktora ma teraz 17. Jej stredna je od tej mojej vzdialena asi 500m a kedze chodievam autom, tak vzdy ked ju vidim na zastavke, tak ju zveziem.
Popri tom som si uvedomil, ze som sa zamiloval do nej. Ako jej to mam naznacit? A ako ju mam zbalit? Hlavne nechcem aby hned zacala vsade basnit ako ju balim. Hlavne nie pred jej rodicmi, su rozvedeni a jej mama je na nu strasne prisna a hakliva. Vraj ma na vztah este vela casu. Navyse sa s nasimi pozna. Takze aj keby sme sa dali dokopi tak chvilu by som to chcel tajit.
Prosim poradte ako ju ziskat. Fakt ju milujem. Nie som taky ze by som ju odkopol. Som verny len jednej.
Dakujem za rady.

elSamuell

Tak vozím ju cca tak 3-4 krát do mesiaca, takže pravidelne to nieje. Samozrejme že sa mi páči fyzicky, ale verte, či nie, nieje to len o tom. Milujem ju aj preto aká je (myslím povahu). Ešte raz opakujem, že nejde mi len o sex. Ak by sme sa nedali dokopy, tak to ani nejdem skúšať. Nechcem jej ublížiť.
Áno téma sex patrí k vzťahu...ale viete ako to chodí, kamaráti sa bežne rozprávajú o vzťahoch, či už mali sex a tak.

Lollka

No vsak ked sa vasi rodicia poznaju o to je to lepsie, ak ta jej rodicia poznaju od mala a si dobry chlapec tak s tebou nebudu mat problem.

Antisexx

Nechapem to co si napisal s tym dostatim do postele alebo to ze tema sex este neprisla. No tak tomu sa necudujem ze taka tema este neprisla to sa ma rozoberat vo vztahu si myslim. Celkovo z teba citim ze ta vzrusuje iba fyzicky a to je vsetko len si to mozno nechces pripustit

elSamuell

Pozname sa uz viac ako 10 rokov. Nasi sa s jej mamou poznaju, o to je to zlozitejsie. Ako maly sme sa spolu hravali.
Ked sa vratim v case 8 rokov... nazor ze je do mna ak mi robi zle (napr. Hadze po mne vankuse atd), tak asi je to tak.
Takze mozno je to take lepsie kamaratstvo, alebo ja neviem. Napisal som to schvalne ako 11 rocny

elSamuell

Tak podla toho, co si predstavujes pod tym kamaratsky. Normalne sa bavime o vsetkom moznom i ked temy vztahy, sex a pod. este neprisli. Ale myslim ze ano je to kamaratske.
No pisat si fakt nezvykneme. Asi by aj bolo divne, keby ze jej zrazu napisem ci nejde von.
Chcel by som to asi zahrat na nahodne stretnutie niekde. Napr. v autobuse. Ale to sa zas neda predne nacasovat (navyse autobusom chodim fakt minimalne).
Jednoducho vobec neviem co robit. Keby som ju aj pozval von, zas o tom bude basnit vsade. Chcem aby to zostalo medzi nami.

Viem ze je to odomna svinstvo. Nechap ma zle: nechcem jej ublizit. Ale keby som ju dostal do postele, tak mam urcite vyhrate, s tym by sa nechvalila a vyslo by mi to. Urcite ju nechcem po sexe odkopnut. Naozaj ju milujem!

Antisexx

A ona je k tebe aka ked ju napr vezies? Citis ze sa k tebe sprava viac ako kamaratsky alebo je skor odmerana? Zvyknete si aj pisat? Skus sa jej spytat ci nechce ist von.