Kolagén v tabletkách na pleť, vlasy a nechty

Misa23

v tabletkách ani žiadny kvalitný nepoznám. Ja používam od Vital proteins a je naozaj super, krásne sa rozpúšťa, necítim žiadnu chuť - môžem pridať kamkoľvek odporúčam :)

bambi369

ja som davnejsie brala kolagen, ale nejak nic moc som nevidela, nepametam sa aky som mala, teraz skusam balicek od sunday natural kupeny u vitariana, uz treti mesiac uzivam a zda sa mi plet zdravsia pruznejsia, je tam
SPERMIDÍN - Extrakt z pšeničných klíčkov 3 mg spermidínu
Resveratrol - liposomálny
Vitamín D3 + K2 MK7 20 000 IU + 200 µg All-Trans, 120 kapsúl,

kolagenova

Tak som si v lekárni kúpila Colafit 8 mg, sú to také kocky, vyzerá to ako penové cukríky, vraj je to spracované nejakým sušením, najšetrnejší spôsob spracovania, užíva sa jedna kocka ráno nalačno a po 10 min. sa môžem najesť...pomáha na kĺby, pleť, vlasy, nechty...budem užívať dva mesiace a môže sa to brať aj trvalo...asi to budem brať už stále, nezaškodí keď je to aj na kĺby, však starneme všetci :-)

denisaf

ahoj je to super ja uzivam kolagen 4000 len kratko a uz mozem potvrdit ze mam ovela lepsiu cistejsiu plet , zacali mi rast nove male vlasky. Celkovo sa citim ovela menej unavena a nemavam ani bolesti klbov. Je to naozaj super vec