Holenie vagíny

akinom007

Ja na holenie intimnej oblasti pouzivam zakazdym novu jendorazovu ziletku, nohy si holim zvlast druhou, pripadne oholim najskor intimnu oblast a potom nohy.
Holim sa VZDY uplne nasucho, nasledne sa umyjem a poriadne zapudruhej detskym pudrom. NIKDY som sa neporezala, NIKDY som sa nevyhadzala.
Skusala som sa holit penou na holenie sensitive po 1 to vobec nebolo potom hladke lebo sa to moc smykalo na urcitych miestach:D a po druhe som sa vyhadzala nasledne a po tretie som nasledne zakazdym dostala mykozu.
Potom som skusala holenie intymnym gelom lactacyd-detto vyhadzana, nebolo hladke...takze odvtedy jedine tak ako som popisovala v uvode. A holim sa 2x tyzdenne nie viac.

Aliss

Stopka, tak to sa mylis :) Ale pre mna za mna si hol co chces a s cim chces. Ja sa budem holit tak, ako doteraz a ked sa ma niekto bude pytat, ako to ma robit, budem mu radit podla toho, ako to robim ja a ako viem, ze je to po hygienickej stranke dobre

Janko32

Stopka, da sa na to zvyknut aj ked to prechadza cez nohavicky, len to vydrz niekolko mesiacov a zvyknes si uvidis.

stopka

janko, to skrabanie je neprijemne a potom ako mi chlpky prerazaju cez gatky, neznasam to, neviem, ci aj vy to tak mate trebars s bradou, tiez asi robim niekde chybu, asi idem moc nahladko.

Aliss

Nikdy nepouzivam tu istu ziletku na nohy a na intimnu oblast. A na intimnu pouzijem jednu ziletku max dva razy. Nie je to zrovna ekologicke, ale nikdy som nemala kozne problemy vdaka tomu. Ked mas velmi ostru ziletku, musis holit opatrne a urcite s nejakym gelom/kremom na to urcenym. Alebo pena daka. Uz co ti vyhovuje