Je to tak stale ale len ja mam take "stastie"?

Príspevok v téme: Je to tak stale ale len ja mam take "stastie"?
uzneviem

Prosim vas, je pravda ze vo vztahu na zaciatku vzdy jeden miluje viac a druhy menej?
Ze jeden je zalubeny po usi a druhy tak pomenej?
Zazivam to totiz ze ja bud som strasne zamilovana a on nie to proste citite aj vidite na spravani voci vam. Alebo opacny efekt ze ja niesom az tak paf z dotycneho a stale vaham a on sa ide nohy kvoli mne dolamat a robi vsetko mozne co zalubeny muz dokaze robit.
Je to bezne takto ze jeden je voac zamilovany ako druhy?

Zuzka8

Ahoj uzneviem, :-D

ja som poznala takú tetu, 99 ročnú, teraz už nežije.

Ona keď bola mladá, tak bola vo väzení a jej budúci muž ju z toho väzenia vytiahol. Neviem akým spôsobom, ale zrejme mal nejaké postavenie alebo národnosť. A potom si ju vzal. Ona mi vravela, že jej muž ju ľúbil šialene, a že ona zas až tak nie. Mala taký zmysel pre humor, ešte mi to tak gestikou ukazovala, že musela tie city dorábať. ... ALE, ona mi povedala, že ho ľúbila, a keď jej umrel, aj to dosť zle niesla, ju jeden kamarát kŕmil, aby ešte viac nezozlábla po tom psychickom vykolajení. .. Hm. ... Vtedy bola ešte mladá, keď jej muž umrel a tiež hovorila, že stratila polovicu života. Jej duša už tak nežila. ... Ňo. .. A ona bola celý život kresťanka. .. V starobe už mala ovplyvnenú pamäť krátkodobú, ale dlhodobú mala. Vždy mi hovorila historky z detstva alebo zo života. Si to nepamätala, že mi to už hovorila. ... Bola učiteľkou nemčiny a tiež sestra v Sl. Červenom Kríže. V škole, ako učiteľka, mala takého lenivého riaditeľa, ju využíval, keď sa mu nechcelo ísť učiť, tak išla ona. Ona bola taká iniciatívna žena, mi príde.

Častejšie som počula, že jeden viac ľúbi, ako druhý.... Ale tiež, niekedy muži alebo aj ženy, nevedia dať najavo city, nevdia povedať mám Ťa rád. ...

Zuzka8

Ahoj uzneviem, :-D

ja som poznala takú tetu, 99 ročnú, teraz už nežije.

Ona keď bola mladá, tak bola vo väzení a jej budúci muž ju z toho väzenia vytiahol. Neviem akým spôsobom, ale zrejme mal nejaké postavenie alebo národnosť. A potom si ju vzal. Ona mi vravela, že jej muž ju ľúbil šialene, a že ona zas až tak nie. Mala taký zmysel pre humor, ešte mi to tak gestikou ukazovala, že musela tie city dorábať. ... ALE, ona mi povedala, že ho ľúbila, a keď jej umrel, aj to dosť zle niesla, ju jeden kamarát kŕmil, aby ešte viac nezozlábla po tom psychickom vykolajení. .. Hm. ... Vtedy bola ešte mladá, keď jej muž umrel a tiež hovorila, že stratila polovicu života. Jej duša už tak nežila. ... Ňo. .. A ona bola celý život kresťanka. .. V starobe už mala ovplyvnenú pamäť krátkodobú, ale dlhodobú mala. Vždy mi hovorila historky z detstva alebo zo života. Si to nepamätala, že mi to už hovorila. ... Bola učiteľkou nemčiny a tiež sestra v Sl. Červenom Kríže. V škole, ako učiteľka, mala takého lenivého riaditeľa, ju využíval, keď sa mu nechcelo ísť učiť, tak išla ona. Ona bola taká iniciatívna žena, mi príde.

Častejšie som počula, že jeden viac ľúbi, ako druhý.... Ale tiež, niekedy muži alebo aj ženy, nevedia dať najavo city, nevdia povedať mám Ťa rád. ...

petroneta

Dvaja ľudia môžu byť zamilovaní do seba v rôznych obdobiach. Myslím, že žena by mala dávať najavo svoju zamilovanosť s rezervou, muž je lovec, treba ho nechať loviť a nechať sa trochu naháňať, ak budeš ľahkou korisťou, rýchlo ho prejde chuť.

lujziara

Každý tieto veci inak prejavuje, to čo sa tebe zdá, že ti dáva málo lásky, možno je to z jeho strany maximum čo vie dať

teorialasky

Na zaciatku je vzdy jeden ktoremu sa ten druhy paci ako prvy a ten jeden prvy bude ten kto zacne iniciativu balenia toho druheho lebo sa ako prvy zalubil ked zracil toho druheho. A ten druhy bud sa prida alebo odmietne. Zatial co ten prvy je zalubeny az po usi ten druhy si casto nieje az tak isty ci toho orveho chce.
Preto jeden stale miluje viac ako druhy.

jeanvaljean699

Sľub ktorý nemôžem splniť je klamstvo.Uviesť niekoho v omyl je to isté aj nepovedať celú pravdu tam patrí.

Salamistka

U mna to tak bolo, ten moj bol do mna zalubeny uz po par dnoch a ja som rozmyslala, ci mu nesibe nahodou :D ja som sa donho zalubila az po nejakom polroku...