zbabelci muzi

Majka1313

Strach,ze to nezvladnes, napriklad.Moze to byt aj tak, ze ta chce mat ako zalozny plan ked mu to druhe nevyjde.

Pag

Veľa vecí možno povedať aj bez slov, non-verbálne, pozrieš a vieš. "Oči povedia viac ako slová" - Falco. V prípade niektorých párov sú ich ANO-á posledné slová, ktoré si povedia:-) Vieš čo je odvaha? Odvaha je letieť s ufónmi na UFO-e a zistíš, že ti treba na veľkú potrebu, big need (hovoria po angl. tí green-horni), proste sa ti treba vy.rať, nuž, dá sa to aj cez malé okienko, pravdu povediac. Len dúfam, že ma nevyfotil Hublov Teleskop! Ten ide do detailov, smola, čo budete vidieť na fotke in the world´s magazines. Nie, nie, zajtra to nebude lektvár čajích prdeliek na Vašich autách a pod. tvorov, vrabcov, holubov, bocianov, havranov, vrán, škovránkov, pelikánov, sokolov, jastrabov, sov, trias, jura, krieda, machy a lišajník a pod. Tam si Divočina? Neviem, prečo nad mojim mestom krúžia pravidelne supy holokrké už hodně dlhú dobu? Že by to bola len náhoda? Smrdieť, smrdím, to si na sebe cením, ale ešte sa necítim tak, že mi amputovali obe ruky:-)

Lollka

Ja si teda nemyslim ze vacsina zien su hysterky ktore spravia scenu ked im poviete ze sa vam nepaci alebo vas niecim odradila. Ako iste, bude to pre nu sok ale normalna zena to predycha a necha tak. Aspon bude vediet na com je a to je urcite vyhoda pre nu aj pre vas chlapi.

naivny

nebol som v takej situácii. Ale tiež by som asi mlčal a bral to tak, že ona pochopí z toho, že sa neozývam. Ako povedať, že sa mi už nepáči, alebo nemám záujem, keď nechcem, aby robila cirkus? Vlastne keď som ticho, tak jej nepoviem nič také, čo by jej ublížilo a predsa to vyjadrím.
Iné je, keď sme už spolu dlho. Vtedy sa to patrí povedať. Ale nejak na začiatku, sám neviem, ako by som riešil, keby sa mi páčilo nejaké dievča a potom by ma naň prešla chuť. Čo jej povedať? Sorry, už nemám na Teba chuť?
Toto isté sa sťažoval jeden spolužiak, že priateľka sa naňho nejak zavesila a nevie jej ako povedať, že stačilo.
A pýtal sa ma, čo by som robil. Ja som jej povedal, že by som jej nevolal, a keď by volala ona, dával by som najavo, že nemám na ňu čas.
Keď viete niečo lepšie, baby, poraďte, čo má človek robiť, aby potom nebol zlý a bezcitný? Lebo slzy fakt neznášame a ani cirkusy. Navyše náhodou povieme niečo, čo sme tak ani nemysleli.
Čo máme teda robiť? Čo mám robiť, keď sa mi niekto páči nejaký čas, ale potom sa kvôli niečomu prestane? A vypisuje, vypisuje. Odpísať zo slušnosti alebo brať, že z ticha pochopí? Budem rád, keď si tu prečítam vaše názory, čo robiť.
Nemal som ešte vzťah, ale písal som si s dievčaťom, ktoré sa mi na začiatku páčilo, ale potom som ju videl sa blbo správať, a vytriezvel som. A ona mi ešte vypisovala, potom ma začala urážať. Ako som mal podľa vás reagovať? Bol som znechutený z jej rečí a z jej správania. Tak som bol radšej mŕtvy chrobák.