komplexy z pieh

Príspevok v téme: komplexy z pieh
freckled

ako vyplýva už z názvu témy, mám komplexy zo svojej tváre...možno si poviete, je tam toho pár pieh, ale ja ich mám po celej tvári, nielen na nose a lícnych kostiach, ale aj na čele a brade...ľudia to nekomentujú, len pozerajú na mňa, ale napodiv sa mi pár krát stalo, že mi ľudia - aj jeden muž - povedali, že sa im to veľmi páči...no ja ich neviem prijať a mám kvôli nim malé sebavedomie...vám sa páčia na ženách pehy? Inak mám modré oči a plavé vlasy (mne sa páčili pehy a ryšavé vlasy na Anne zo Zeleného domu)

Tomas12345

A čo tak si opáliť tvár ? Ked ty zhnedne tvár, tak sa stratia i pehy, alebo minimálne budu menej výrazné.

naivny

na základnej škole som sedel s dievčaťom. Malo modré oči a ryšavo-blond vlasy a kopu pieh na nose. Mal som vtedy 11 rokov, a aj si nás doberali, že tvoríme pár, ale ja som ju bral, že je taká normálna, akoby bola chalanom, tak dobre sa s ňou dalo rozprávať. A keď má človek niekoho rád, tak ten niekto je aj pekný so všetkým, čo k nemu patrí. Teraz to dievča študuje žurnalistiku. Tak ma napadlo, či to nie si ty, ale nečítal som všetko, čo sa písalo, neviem, koľko máš rokov, ale keď si to ty, posielam pusu. Ak si to ty, spomenieš si podľa môjho programu na literatúru, čo sme si púšťali pred monitoringom a potom je pusa tvoja. :-)