mnozstvo potniciek na dcerke

majki

Ahoj, Aj ja som mala s tým problém pri prvom, lebo som nebola skúsená. Pri druhom je to ináč. Moja druhá dcérka potničky nikdy nemala ani teraz pri tých horúčavách. Začala som na nej drasticú zmenu. Neprebalujem často!!! Používam plienky výhradne Haapy!!! Po ptvorení plienky jej dávam aspoň 15 minút volnobeh, aspoň sa s ňou pomaznám, tak aby jej dupka vyschla sama. NIKDY NEUTIERAM!!!! Len ak je tam stolica! Nekrémujem len po velkej a mám po probléme. Nepoužij na potničky púder, ten jej tam prischne a pri odstrňovaní ju znova podráždiš.Nepoužívaj vela krému, to zabráni presaknutiu vlahy do plienky a bude stále v mokrom. Dávaj jej vážne len minimum, ( Na otvor, nikde inde! ) Ak už má potničky,nedávaj jej piť nič kyslé!! A keď sú už v hnisavom stave, obmedz mliečne a vyhoď sladké. V najhoršim prípade jej na chvílku daj na zadoček probiotyckú kyslú smotanu! Uč ju čo možno na nočník, väčšie bábo t.j 2 roky má už inú štruktúru moču a viac v kyslom prevedení!!! Už papá takmer všetko.Predstav si že čúraš do plienky ty???Tak držím palce!! Skoré uzdravenie a odpíš či moje rady troška pomohli. Ahoj