UPJŠ Stomatológia

Príspevok v téme: UPJŠ Stomatológia
Lill6

Ahojte:) o rok maturujem a v podstate stále neviem kam ísť a z čoho maturovať. Prihlásila som sa na semináre z biológie a chémie a planovala som ísť na Stomatológiu lebo to to vždy taky sen z detstva. No má to veľa háčikov. Nemám veľmi dobrých učiteľov chémie ktorí ma učili a tak sa bojím, že či tie nedostatky vôbec doženiem a či z toho vôbec zmaturujem.
Takisto, ak sa nájde niekto kto tu študuje/študoval alebo pozná niekoho kto je v KE, t by som rada vedela, ako to tam je s fyzikou. To je zas predmet ktorý sa jednoducho nedokážem naučiť aj keď tomu rozumiem. Mam k nemu vysoký odpor. Preto neviem či vôbec ešte mám premýšľať nad takou školou, keďže si nemyslim že som nejaký Genius, som študent ktorý nevyniká. Bola by som rada ak by ste mi poradili ako to tam vyzerá alebo co by ste robili vy. Premýšľam aj nad psychológiou, respektíve chcela by som byť psychiater a to by ma skutočne bavilo, ale stále zostáva visieť vo vzduchu chémie, ktorou si nie som istá. Už som zúfalá, pretože vôbec neviem kam ísť, ak som taka nijaká a nič mi nejde na 100%.