Priatel si pisal s inou

Príspevok v téme: Priatel si pisal s inou
barbora_a

Ahojte,

sme s priatelom uz o par dni skoro rok spolu a pred tyzdnom som zistila, ze si vypisoval s jednou babou z nasej prace. Ona ma dlhorocny vztah, dokonca sa obe pozname. Moje vnutro mi hovorilo, ze nieco nie je v poriadku, mavala som sny o tom ako si pise s nejakou holkou a nakoniec nedalo mi to a pozrela som sa mu do telefonu. Dobre som spravila. Pisali si este skor ako sme sa spoznali, potom prestali a potom jej on napisal prvy. Ostala som v soku. Ona mu posielala svoje fotky (nie nahe ani nic podobne) a on jej ich komentoval. Pisal jej aka je dnes pekna, ako jej to pristine. Pochopila by som, ak by sme boli uz dlho spolu, ale tak kratko? Dokonca som mala aj zle obdobie, ked jej zacal pisat. Hnevam sa aj ja na nu lebo mu nemala odpisat, ked vie, ze sa stretavame spolu v praci a rozpravame. Ked sa to dozvedel, tak si uvedomil aku spravil chybu, aspon mi to tak tvrdi, ze ma nechce stratit, ze on chce so mnou buducnost. On ma uz viac ako 30 a ja budem mat 30. Ze on to uz ma v tom jasno, ze inu nechce. Videla som na nom, ako ho to mrzelo. Dala som mu druhu sancu I ked mi vravel, ze mam na lepsieho lebo som velmi dobra osoba, Tolko pre neho robim a ze si nezasluzim takeho cloveka ako je on, no zeby ma nikdy v zivote nepodviedol, ze sam nevie, preco to spravil. Napisal jej tiez, ospravedlnil sa jej, a aj to, ze jej uz nikdy nenapise. Potom cely chat vymazal. Ta baba az plakala ked som jej to dala vediet, mame sa aj stretnut osobne, bolo jej to velmi hlupo a hlupo sa citila, dokonca chce kvoli tomu odist z prace. Kazdy den sa teraz velmi snazi, ze mi nikdy neklamal o svojich citoch, ze bol stale uprimny. Velmi mi inak pomohol a stal pri mne I v najhorsich chvilach.. Vidim aj na nom to, ze ho to trapi a hanbi sa. Poradte mi, ako by ste reagovali vy? Alebo mal tu niekto takuto skusenost? BTW,povedala som mu, ze ak bude mat potrebu robit taketo veci, naj ma radsej necha a nech ma neklame a nerani. Daakujem

Tutanchamon_xD

Bože tieto ženy budú vždy a vždy držať len spolu :D keď žena pozrie chlapovi do mobilu, aby sa uistila, že ju nepodvádza, tak ešte dole v komentáre jej jedna napísala, že urobila dobre.

Keby to spravil chlap žene, tak by písali ostatné v komentároch, aby ho nechala, že to je žiarlivý typ a mala by to s nim takžé :D

V podstate ženy keď majú pochyby vo vzťahu, tak môžu prezerať mobily, vrecká, peňaženky, súkromné chaty na sieťach, ale keď to spraví chlap žene, tak je zle. Komédia :D

mom

Mila Barbora. Tvoj priatel ta nemiluje. To, ze jej napisal, ze lubi teba, pisal len preto, aby jej dokazal, ze ju nechce po tom, ako ho odmietla ona. Pravdepodobne len oni dvaja vedia, ako to vlastne bolo. Niekedy je to tak, ze dvaja sa takto dotahuju, potom si zacnu chybat, medzitým ak ma jeden uz vztah, zacnu tento vztah narusat. Zial, v tomto si ty to piate koleso u voza. Oni dvaja sa dotahuju hrou chcem ta - nechcem ta. Teraz ju on nechce, lebo ma teba. Ale pise jej, lebo ju nemoze mat, tak jej vypisuje. Keby ju mat mohol, nepisal by jej. Oboch bavi tato hra, dvaja akteri a ty obet, ktora je ako stlp, okolo ktorého sa nahanaju dve deti.

miflow

dobre si zareagovala a ked na nom vidis, ze sa snazi, tak je to fajn. len teraz je jasne, ze tvoja dovera voci nemu bude slabsia a uvidis ako vam to bude nadalej klapat.