preco je na Slovensku tak vela mladych tucnych muzov?

dobreuz

Klakson??? Stačí že nemám zaviazané oči, proste nastúpi niekto a o minútu aj vystúpi. A keby sa zdravo stravoval a cvičil tak nemôže mať niekto 100 kg. Akože odveci príspevok trocha ale nevadí. Inak som chalan a nie dievča :)

dobreuz

Lenivosť a prežieranie, to je ten dôvod. Veď koľkých čo poznám, tak radšej idú jednu zastávku (cca 700 metrov) električkou namiesto toho, aby išli pešo. Ani necvičia, ani sa nehýbu a len sa vyhovárajú na genetiku. A ešte si naivne myslia, že keď vážia 100 kíl tak majú väčšiu silu ako chudí ľudia :D Lenže omyl, svaly sú sila a nie tuk. A okrem toho hovoria, že oni sa cítia dobre vo svojom tele :D A že mať nadváhu 20 kg je triviálny problém :D

SugarCake

tak je , ale bude v tom asi aj daco ine . Mozno zavist , zavistlivy ludia viacej priberaju . potom celkove dusevne zameranie , snaha MAT . jednoducho zasobitsa . odraza sa to asi potom aj viditelne . . . mozno je v tom nevedomy strach . dajake obavy z dacoho . jednoducho neistota . v neposlednom rade to moze byt aj celkom obycajna hyperaktivita ; a nakoniec , ked si mozeme stazit zivot , tak preco tak neurobit . . . ? ? ked sa mozeme plazit , tak preco by sme mali lietat . . . ? ?

Lea309

Ja vidim okolo seba nielen vela tucnych chlapov, ale aj zien.

Zla zivotosprava + nedostatok pohybu. Ludia jedia nepravidelne- niekedy len 1 denne a velke mnozstvo jedla, ktore sa hned ulozi, lebo telo hladuje. Ludia sa prilis casto stravuju v McDonalds, KFC- vsetky jedla tam obsahuju velke mnozstvo sacharidov - aj hranolky....k tomu vsetkemu sa malo hybu- necvicia, chodia minimalne aj peso.. To vsetko ma za nasledok, ze priberaju postupne po trosku a zrazu maju velke brucho- to hlavne chlapi, zenam sa tuk uklada prevazne do bokov, do zadku a stehien...
No kto ma rad nezdrave jedla- sup do fitka alebo si zabehat, ci pravidelne sa venovat nejakej sportovej aktivite ;)

pivnebrucho

Ja čo neznašam na mužoch že keď sa oženia začnu priberať a zanedbavať sa
Česť vynimkám..
A čo je horšie keď slobodny muž je už tučny.. tak čo to bude po svadbe? :-O

Antisexx

Tak zalezi kde. Na nasej skole su vsetky baby a chalani chudi teda az na jedneho. Celkom zvlastne ale je to tak :D

Matyo

Pretože nešportujú a prežierajú sa a keď ešte žijú u rodičov, tak veľa slovenských matiek ich v tom ešte podporuje, "len papaj ty môj miláčik nech trochu priberieš, veď si príliš chudý" a to má chalan nadváhu :D