Ako by ste reagovali?

Príspevok v téme: Ako by ste reagovali?
Purity

Ste po dlhom dni unavení, vyčerpaní z práce. V práci ste boli od skorého rána do siedmej večer, pretože ste museli nečakane spraviť nadčas. Partner (zlatý) príde po vás. Vy ale pár minút meškáte. Keď nasadnete do auta, aj napriek vyčerpanosti - ale s úsmevom sadnete do auta a hneď sa ospravedlníte za to, že musí trošku dlhšie čakať. No partnerova reakcia je hnev a začne po vás kričať. Ako by ste inteligentne na toto reagovali, keď ste po dlhom dni v práci čakali oporu z jeho strany? Ďakujem za vaše komentáre.

Dobrymuz

Moja mala byt teraz so mnou o 15.00, je 16.12 a pred 10 minutami mi napisala, ze uz ide a ja ze ok :) Minule povedala, aby som ju 10 minut pocksl v aute, cakal som 1,5 hodiny a nic, cutal sim si v mobile a vybavoval pracovne veci.
Lubim ju neriesim, ze meska, je taka, lubim ju aj s chybami a ucim sa na ne zvyknut.
Ci ked nieco rozbijes alebo naburas auto? Ved ta vykrici ako male dieta... Nelubi ta naozaj silne vrucne - pisem pohlad chlapa, ktory tu svoju skutocne miluje...

zena34

Podla mna sa ten tvoj nenajedol a bol hladny alebo ho niekto v ten den nasral. Asi mal zly den.
Ked moj zacne takto vystrajat tak som ticho a silno ho objimem a poviem mu ze ho lubim s usmevom na perach. To zabera a on s vyvalenymi ocami sa stisi a prekvapene sa na mna diva a spätne ma tiez objime, potom si dame pusu a je vsetko okej :-)
Chapem ze mal asi tazky den, niekto ho nasral alebo nebol na obede :-)

je to

Neviem, ja niekedy tiez kricim a nezachovam sa uplne normalne. Ale vzapati to zo mna vyprcha a aj ma mrzi, ze co som tak vyletela.