Sociálna fóbička východ sk

Príspevok v téme: Sociálna fóbička východ sk
Kontr0lor

Hľadám dievča ktoré trápi sociálna fóbia alebo vyhýbavá (úzkostná) porucha osobnosti.

Ja mám 24 rokov som z východu a taktiež s tým bojujem.
Veľa som toho prekonal ale stále som len niekde na pol ceste.
Chcel by som tento boj posunúť ďalej a tak by som rád spoznal podobné dievča.

Písať si, zavolať si, a ako najťažšia vec aj sa stretnúť.
Zlepšiť si sociálne zručnosti s opačným pohlavím, prelomiť ďalší blok.

Aj keď možno máš z toho silnú úzkosť skús mi napísať, ja som ju pri písaní tohto príspevku mal tiež :) : kontrol0rsk@gmail.com

:) Niekde začať treba...

Dru31

Nechápem prečo vam tak vadí, že to chalan skúsil tu. S jeho problémom je aj toto pre neho náročne a myslim, že tu ma určite lepšiu šancu nájsť niekoho s rovnakým problémom a tak túto chorobu možu prekonávať spolu. Tato stránka je zameraná na pomoc a ak mu to pomôže s jeho problémom tak urobil správnu vec ;)

Kontr0lor

Ginger000 - Z Pod Tatier :)

Idris9966 - Nikdy na privát nepôjdem, radšej by som bol sám do konca života, takto by som sa neznížil

socialfabia - Tak mi aspoň napíš :) Môžme anonymne pokecať možno je čas to prekonať práve teraz :) Roky idú, kedy to zmeníme ak nie teraz? Nestrácajme čas, nedovoľme životu plynúť v strachu :)

socialfabia

Aj by som ti napísala... ale nemám odvahu :D a už vôbec nie že zavolať si :O :D veľa šťastia... Ja som sa zmierila so samotou, no možno nastane u mňa tiež ten čas keď to budem skúšať prelomiť ako ty... ;)

Idris9966

Chod na privát :D za 50€ :D lebo takýmto štýlom sa ďaleko nedostaneš . Nestastna osoba + nešťastná osoba = nešťastie na druhú

foreveralone

No to veľa šťastia. :D :D
Ale vážne, toto nie je zoznamka, ale fórum o z zdraví. Keď sa chceš zoznámiť, tak choď na Facebook, Twitter... a to je všetko.