43 ročna nepobozkana

clooo

Samozrejme, nezadané ženy s nulovými skúsenosťami čo sa vzťahov týka a zároveň staršie ako 20-25 rokov prakticky ani neexistujú. No nádej umierá posledná a motyka môže niekedy vystreliť, preto som sem zas dal mail.

clooo

Na emailovú adresu, ktorú som dal nižšie, mi neprišiel žiadný mail od 43-ročnej nepobozkanej ženy. Veď ako by aj mohol. Ženám sa niečo také ako mne prihodiť nemôže ani vo sne. Môžu byť chudobné, škaredé, nemusia ani prstom pohnúť, nokaždá jedna ženská má menej alebo viac záujemcov. Keďže však nie som naivný, vedel som, že nik mi nenapíše.

naivny

Cloo a Zuzička, dajte nám vedieť, či ste sa stretli a či bude vzťah a či ste sa pobozkali. Chceme vám to veľmi dôkladne analyzovať.

exissss

sem si už len všetci strandu chodia robit s tými témami :D
A hej príde založ ešte neaké dve tri a aj na birdz a ono to príde hádam sa dočkáš do tej padesátky

clooo

Ak chceš, napíš mi na pilcuk@centrum.sk Ja mám o 6 rokov viac a tiež som nepobozkaný a bez akýchkoľvekbskúseností čo sa vzťahov týka. Ak máš však na mužov vysoké nároky na mužov a to je dôvod toho, že si nemala vzťah, ani mi neodpovedaj.