Otazka skor pre muzov

SSaska

Zistila som, ze muz s nou udrziava priatelsky vztah, dohadzuje jej stale nejaku pracu, hlavne na projekty, kde robi aj on, zaujima sa, ako sa ma, atd. Stretavaju sa obcas v praci. Citala som ich komunikaciu, uz mi pride, ze sa jej pcha do zadku, ona mu odpisuje neutralne, stylom dakujem, odpovie k veci ohladne prace atd. Proste po nej ide. Trva to uz dlho, od 2016. Konfrontovala som ho,ked som zistila ako ju vsade pretlaca v praci, popiera, taji, pytala som sa ho, ako mam zit s niekym kto klame. Tiez som sa pytala, ze ked s nou nic nema, preco take ofuky okolo nej a tajnosti. Vraj sa nechce do nicoho zamotat. Ze ma s nou nepodviedol, ze si to mozem pozistovat, ze si nechce komplikovat zivot nejakou neverou, atd. ALe vsetko okolo nej maze, aj ked vie, ze som to videla. Hovori ze za tym nic nie je, ze aj ona dohadzovala jemu pracu. Povedala som mu, ze ked ma k nej tak blizko, nech sa k nej odstahuje. Pytal sa, ci ho vyhadzujem. Povedala som, ze nie, ale nemienim a nevhcem zit v tieni niekoho ineho... tym sme ukoncili posledny spor. Za taku hodinu bol v pohode, mal dobru naladu, ja sa tvarim tiez v pohode, ale boli to.. dnes som si chcela nabit mobil a isla som vytiahnut z nabijacky jeho, aktivoval sa display a tam hlaska sms od jeho kamosa/kolegu, ze bol niekde a videl tam jeho /manzelovu/ platonicku lasku.
Ja neviem ako sa zachovat. Nic som mu nepovedala, boli to, ako mam fungovat dalej ked viem, ze ma rad inu, aj ked ma s nou fyzicky nepodviedol /mozno/. Neviem comu mam verit, ked nieco povie, ked odchadza do prace, neviem ci tam nebude nahodou aj ona, alebo ci sa nepcha niekam za nou. Ku mne sa chova pekne, milo, komplimenty, kupujeme dovolenku, riesime v byte nieco, planuje spolocny vikend, moju narodkovu veceru... ale uz neviem, ci je to uprimne alebo pocit viny voci mne....ani neviem, ci na ten spolocny vikend, len my dvaja, mam ist....

orol1

ssaska, neviem, som v kontakte len s tou babou a ona sa tvari nechapavo a zo mna robi blbu, ale stale ti dvaja spolu robia. uz mi to je jedno, ked jej je to jedno, mozno su aj trojka, co ja viem. aha a ta baba je rozvedena sama s deckom. a k nim domov chodi jak k sebe domov, hocikedy.

SSaska

Ved to, ze nemam z toho dobry pocit a taha sa to uz dlhsie. Pracu maju odlisnu, takze neodmaka za neho nic. Kazdy robi svoje, ale v rovnakych projektoch.

Veducko

Mal som taku, no nebolo v tom nic ine, ako to, ze bola velmi inteligentna, plynula anglictina, nemcina, spanielcina, rustina, organizacne schopna, napadita, pracovita, pozitivna... takze kazdy projekt v podstate odmakala aj za mna, mohol som sa na nu spolahnut a nemala frajera, takze kludne som jej volal aj v noci, ked bolo treba. Inak vysoka blondina, ale bola taka mohutnejsia a fajcila, co mi u bab vadi. Ale fakt super baba kamoska.

orol1

vnimala by som ju ako milenku.
raz jeden chlap tiez takto presadzoval jednu babu a to dokonca kamaratku jeho zeny, vsade robila s nim, aj v novej robote a jej sa to nezdalo vobec podozrive...