Ako na falošných ľudí?

Príspevok v téme: Ako na falošných ľudí?
Lala12345

Ako sa vysporiadat s tym, ked vam niekto citovo ublizi.Da Vam najavo ze sa mu pacite, chodi za Vami, snazi sa o vztah.A ked mu date sancu, zrazu sa s Vami rozide po kratkej dobe, lebo sa vracia k byvalej.Neozve sa k Vam uz ani ako kamarat a zacne sa Vam vyhybat.Ako nieco take prezit bez toho aby som sa chcela akokolvek pomstit? Ja viem, karma vsetko vrati,jemu sa to aj vratilo, ona ho nechala takze vratilo sa mu to, lenze nemala som blazeny pocit, chcela som ho mat, ale nemala som.Nevedela som byt svina aj napriek tomu ze on bol.Ked sa zo mnou rozchadzal plakal, plus potom mi zvykol nosit sladkosti.Ale ked bol s kamosmi ani sa mi nepozdravil.Akoby hral iba formu pred nimi aky je boss.Ako sa chovat k takemu cloveku?.Islo o citove zneuzivanie na moju osobu?Trapi ma to lebo vidim ako sa sprava v spolocnosti inych ludi aky je silak a suprovy a pritom som vedela o nom ze reve a ze je uboziak a srac.Ale nevedela som byt k nemu akoby zla , povedat si v hlave ze je to chuj, kvoli tomu ze aj plakal a taketo veci....

uOdpalenych

Nemusíš na to ísť cez staré známe kategórie myslenia, že pomstiť sa alebo nepomstiť sa, nechaj tomu voľný priebeh, samozrejme, že sa treba vedieť ovládať, ale niekedy sa to nedá. City vraj netreba potláčať, ale zase ich vyhnať do hollywoodských víšin tiež nie je rozumné. Falošné hady nemajú rady, keď ich začneš vidieť ako hady, hoci majú masky ľudí na tvári, keď im začneš vidieť do vnútra. Vtedy začnú šalieť, lebo sa cítia byť odhalení a to je ich koniec a to je ich koniec, potom to je už iné běsnení, ale zase nie všetky hady musia byť jedovaté.

Idris9966

Presne tak ahjaj má pravdu.
Nikde ťa nenávisť neposunie možno akurát tak k psychológovi .Budeš musieť sa s tým neak zmieriť a nebrať si to osobne proste sa to stalo.viem ľahko sa to hovorí ale bol som na tom podobne

ahjaj

lala, a čo tak brať to tak, že falošný nebol? Že ťa mal úprimne rád, ale bývalá bola jeho srdcovka, zažil s ňou omnoho viac, ako stihol zažiť s tebou a preto sa rozhodol pre ňu? Bez ohľadu na to, že sa rozišli?
Jeho úmyslom nebolo ani ublížiť ti, ani zneužiť ťa. Len je jednoducho ako aj mnoho iných chlapov nestály vo svojích citoch, resp. si to nestihla ešte spoznať. Tak prosím urob krôčik ďalej, to najhoršie máš za sebou a život je taký krátky na to, aby si ostala stáť na miestach, ktoré bolia.

Lala12345

Nemozem si pomoct, ale ja som vzdy vedela odhadnut chlapov, ktorym slo o jedno.Napriklad aj sestra po rozchode si potrebovala uzit, tak sla na diskoteku, nasla tam kohosi, uzili si, ale tym to haslo.Na internate boli vecierky, diskoteky, takze ked si niekto chcel uzit,nebol problem.Toto mi prislo ine.Uz aj z toho dovodu ze sme boli susedia a kamarati.Tak uz ked hladam sex tak nie hned vedla kde budem dalsi rok byvat? A vobec, niesom k zene uprimny, nevolam ju von, nedvorim jej.Ked to tak ale fakt bolo taka finta falosnost tak mam problem teraz komukolvek verit zvyknem sa rychlo zalubit a uz taku bolest nezvladnem druhykrat.....

Radca432

Toto robieval moj kamarat, bavilo ho balit a dobyvat baby a ked sa s nimi vyspal, tak si ich uz nevsimal. Bohuzial najdu sa aj taki. Co s nim chces dalej riesit? Aka pomsta, skoda energie, pouc sa z toho, na toto sluzia taketo zivotne lekcie...
Drzim palce, hlavu hore, stava sa, nie je to tvoja chyba, chod dopredu, posun sa v zivote dalej!