Vizualizácia

Príspevok v téme: Vizualizácia
Dianaccc

Ahojte...ma niekto skúsenosti s vizualizáciou?naozaj pomôže splniť každý sen? Len je tam podmienka že tomu treba veriť bez pochyb a vizualizáciu treba precítiť...Myslite že to robim správne ak v duchu hovorím vety ktorym verim a uprimne si predstavujem čo chcem? Ako je myslené to že precítiť?ďakujem

foreveralone

kaloria - Asi pozeral/a seriál Mentalista. Tam je kult, ktorý sa volá "Visualize" (slovensky: Vizualizuj).

sunnyball13

...ahoj myslím, že to funguje , ako píšeš...hlavná podmienka je viera,,,a vravieť v prítomnom čase....ja v toto obdobie tiež s tým začínam....keď to mu neverím vtedy to cítim, vtedy to ani nemá zmysel robiť...

klaricia

nechapem, k comu by to vlastne bolo dobre. naco sa zapodievat predstavovanim si, ake by to bolo. nie je lepsie si priamo za svojimi cielmi ist?

DG150

Keď chceš schudnúť, tak treba robiť také aktivity, aby si bola štíhla. Dajme tomu skákať, hoci na predskokana nejakej slávnej skupiny sa až natrénovať nemusíš. Veru, v dnešnej dobe už začína byť moderné chodenie domov cez okno. Keď ešte bývaš na 1. poschodí, tak sa to dá zvládnuť, ale keď bývaš na 3. poschodí, tak je to už horšie. Už som na to nahováral jednu celú rodinu, že ono by sa to tak malo dať nejako uhrať, cez okno. Oni s tým aj súhlasili, ale ibaže si nevedia predstaviť, že ako vyjde ich 80-ročná babka domov cez okno po hromozvode na tretie poschodie, resp. že ako by to dokázala praktizovať dajme tomu mesiac v kuse? Nuž, predstava jesť to veľmi desivá, ale musíme to dať. Je to zdravé a najmä normálne! Postupne sa pridajú ďalší a ďalší, celá bytovka, za toto budeme všetci uvedení neskôr do siene slávy, rovno medzi bohov. V raňajších a popoludňajších hodinách kedy sa chodí z a do potravín na nákup poprosím o pravidelné pristavovanie rýchlej záchrannej služby, najmä kvôli babke. Ona je boss.